fbpx
Цікаве
Нездорова їжа і нездорове питво – причини поганого самопучуття. І тут на допомогу нам приходить питна мінеральна лужна вода. При постійному вживанні такої води відбувається прискорення метаболізму, зміцнення імунітету, очищення. Список лужних мінеральних вод України:

Нездорова їжа і нездорове питво – причини поганого самопочуття. І тут на допомогу нам приходить питна мінеральна лужна вода. При регулярному вживанні такої води відбувається прискорення метаболізму, зміцнення імунітету, очищення від шлаків і токсинів.

Користь від такого пиття проявляється в тому, що зникають набряки, відновлюється діяльність травної системи, поліпшується пам’ять, піднімається працездатність, нормалізується вага. Лужна мінеральна вода – це не ліки, хоча може бути рекомендована при деяких захворюваннях як допоміжний засіб для поліпшення засвоєння медикаментів. Корисні властивості такої води обумовлені погодженням з природою, легко доповнюють раціон і сприяють поліпшенню харчування. Кількість іонів водню в лужній воді відповідає pH людського організму. Якщо пити її постійно, можна підтримувати цей показник на потрібному рівні.

Лужні мінеральні води України:

Вода «Лужанська» – мінеральна вода групи закарпатських лужних вод, відрізняється концентрацією солей 7,5 г/л і зниженою мінералізацією, що дозволяє застосовувати її як питну лужну воду, тобто вода столова. Мінеральні компоненти води: біологічно активний магній, фтор, калій, кремнієва кислота, кальції та ін. Завдяки насиченості гідрокарбонатами «Лужанська» служить м’яким антацидом — засобом, що нейтралізує підвищену кислотність, знімає тяжкість, печію, здуття. Цей ефект настає відразу ж після вживання води. Рекомендована вона при ожирінні і гастриті.

Вода «Поляна Квасова» – за хімічним складом відноситься до гідрокарбонатно натрієво-борного боржомського типу з рівнем мінералізації – 6,5-12 г/л і природним вмістом вуглекислоти, розливаються безпосередньо на місці видобутку. У букеті мінералів: калій, кальцій, магній, натрій, присутня також ортоборна кислота (природній антибіотик), є незамінною при різних видах інтоксикацій.

Вода «Поляна Квасова» моментально знімає печію, бадьорить. Рекомендована людям з підвищеним рівнем кислотності. «Поляна Квасова» допоможе звільнити від слизу шлунок і дихальні шляхи. Після їжі дає діуретичний ефект.

Мінеральна вода «Свалява» – середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатно натрієво-борна вода, схожа на боржомську і Поляно-Квасову. Добувають її на глибині 200 метрів. Вода «Свалява» спрямована на оздоровлення всього організму.

Ось ще невеликий список лужних мінеральних вод: хлоридно-натрієва «Миргородська», гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва «Куяльник», хлоридно-сульфатна «Феодосійська», борна вода «Поляна купель», гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва «Нафтуся» (Трускавець), хлоридно-сульфатна вода МВ Трускавця, йодна «Азовська», сульфатно-хлоридна «Моршинська».

Пам’тайте, регулярне вживання лужної води сприяє зміцненню організму, підтримfє роботу серця, захистить шкіру і попередить проблеми з травленням, наповнить організм енергією і т.п. Але не варто плекати ілюзій відносно цілющих можливостей лужної мінеральної води, вона не замінює серйозне лікування.

Будьте бадьорими і здоровими!

Фото – ілюстративне, novadoba.com.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!