fbpx
життєві історії
Незважаючи на те, що чоловік дуже хотів сина, я подарувала йому трьох донечок. Та Ігор вирішив не зупинятися. На цей раз ми все вирахували, і на 99 відсотків були переконані, що буде хлопчик. Того дня Ігор вперше організував неймовірне “гендер-паті”. На святі зібралися і друзі і родичі. Ми чекали на диво, але сталося так, що Ігор ввечері поїхав в невідомому напрямку, а додому мені прийшли документи на розлучення

Незважаючи на те, що чоловік дуже хотів сина, я подарувала йому трьох донечок. Та Ігор вирішив не зупинятися. На цей раз ми все вирахували, і на 99 відсотків були переконані, що буде хлопчик. Того дня Ігор вперше організував неймовірне “гендер-паті”. На святі зібралися і друзі і родичі. Ми чекали на диво, але сталося так, що Ігор ввечері поїхав в невідомому напрямку, а додому мені прийшли документи на розлучення.

Коли я зустріла Ігоря, то це був мужчина “на мільйон”: статний, красивий, завжди одягнений по-модному.

Скільки жінок змагались за його серце, та вибрав він мене. Завжди Ігор мене радував красивими букетами, дорогоцінними подарунками.

Після весілля наше кохання набирало тільки нових барв, я наче потрапила у казку, яку він для мене створив.

Згодом я дізналась, що чекаю на спільну з Ігорем дитинку. Він такий був щасливий, але відразу дав зрозуміти, що чекає саме на сина. Мені якось все одно було тоді, адже це наш первісток і немає значення його стать.

Коли народилась донечка, чоловік був радий, та сказав, що дуже хоче і сина від мене. Вже через трохи я знову носила дитинку під серцем.

На даний час так вийшло, що у нас ростуть три донечки, та мій чоловік вперто вимагає від мене сина.

Стосунки в нас вже не такі, як були раніше, Ігор перестав мені оплачувати покоївку, тепер всі роботи по величезному будинку на мені. Дівчатка мої всі троє з раннього малечку займаються гімнастикою.

Колись і я в свій час цим займалась і отримувала високі нагороди. Та лікарі після останньої появи на світ дитинки, заборонили мені цей вид спорту, як і заборонили мені найближчим часом знову думати про дитинку, адже організм вимагав відпочинку і відновлення.

Я помічала, що з Ігорем щось не так. Та незважаючи ні на що, я дуже сильно хотіла вберегти наш шлюб.

З допомогою спеціаліста ми підрахували, що в цей раз в нас точно народиться син.

І ось я в очікуванні. Чоловік замовив крутезне гендер-паті, де зібралось багато наших знайомих і рідних, такого в нас ще не було.

І ось ми в очікуванні того, що зараз дізнаємось стать дитини і переконані, що це буде довгоочікуваний синочок, аж тут вилітають рожеві кульки.

В цей день мій чоловік поїхав, я не знала куди і наскільки. А через тиждень дізналась, що він подав на розлучення.

Так, він попіклувався, щоб нам було за що жити.

Читайте також: Перед Спасом, сиділа я на кухні і ліпила вареники. Зайшла моя молодша донька Соломійка і сказала, що Микола зробив їй пропозицію. Я тоді тільки посміялася, бо була впевнена, що це жарт. Але моя усмішка швидко зникла, коли я побачила на пальці каблучку. Я з цим миритися не стала, бо в хаті є ще старша дочка, Софія, якій 24 минуло і за нашими звичаями, вона першою заміж має вийти

Та в мене вже немає повноцінної сім’ї. Ці дев’ять місяців для мене тягнуться дуже важко і довго, зі мною постійно поруч мої батьки, та немає того, заради кого я жила всі ці роки.

Чому саме так? Я не маю відповіді…

Та чи є ще надія, що Ігор повернеться до мене? Адже я не уявляю, як жити дальше…

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page