fbpx
життєві історії
Перед Спасом, сиділа я на кухні і ліпила вареники. Зайшла моя молодша донька Соломійка і сказала, що Микола зробив їй пропозицію. Я тоді тільки посміялася, бо була впевнена, що це жарт. Але моя усмішка швидко зникла, коли я побачила на пальці каблучку. Я з цим миритися не стала, бо в хаті є ще старша дочка, Софія, якій 24 минуло і за нашими звичаями, вона першою заміж має вийти

В мене з чоловіком троє дітей.

Дві донечки, Софія 24 роки і Соломія, недавно виповнилося 18 і син Андрій, йому вже 28.

Синок найстарший, того не дивно, що він вже одружився. Має свою сім’ю…

Орендує квартиру, тож вже не так часто бачимося.

Чекаю поки онуків мені приведе на світ, але історія зараз не про це.

Історія, про те, що залишилося мені і ще двом доцям життя влаштувати.

І звісно, мені хотілося б в першу чергу, допомогти з цим старшій доньці.

Та моя Софія не сильно і спішить, сидить собі весь час книжки читає. А звідки зять візьметься, якщо завжди дома бути. Того і я почала її трохи випихати з хати, щоб десь “провітрилась”. Та схоже, хлопці її не дуже то і цікавлять, завела собі собачку.

Назвала собі того песика Шерлоком, і гуляє тільки з ним.

А от моя молодша доця Соломія і дня в хаті не посидить, особливо коли настає літо. В неї велика компанія, багато друзів і серед хлопців, і серед дівчат.

Одного дня вона привела якогось молодика, на три роки старшого, і сказала, що це її хлопець, Микола…

Чесно кажучи, він мені не сильно сподобався. На лице не дуже, але може людина хороша, хоча звідки мені знати, перший раз людину бачу.

Почала я трохи з дочкою говорити, мовляв, скоро їй ще, але де там “доросла” вже…

Ще може раз цього хлопчину особисто бачила, але сильно нічого нового про нього і не дізналася.

А от недавно, перед Спасом, сиділа я на кухні і ліпила вареники. Зайшла моя молодша донька Соломійка і сказала, що Микола зробив їй пропозицію.

Ха-ха посміялася я… Знаю, що молодь любить жартувати. Але моя усмішка швидко зникла, коли я побачила на пальці в доньки каблучку.

Читайте також: Я в той час посуду мила, чую, щось притихла моя Юстинка. Я ніби щось відчувала, вилетіла з хати, а вона з тої радості в коробку до курчат залізла і так одне “залюбила”, що воно аж голову похило. Ясна річ, що я не стрималася, відібрала те курча, бо думала, що встигну врятувати. Та не вийшло… Я ж засмучена йду, веду Юстинку за руку і пояснюю, що вона вчинила не добре. Та, від незвички, що її повчають, почала плакати. На це все син з невісткою прибігли

Почала я їй казати, що ще рано, що тільки три місяці з тим Миколою знається, що ще не достатньо його знає… Та де там, Соломія за своє, каже, що то її доля.

Ой, не знаю, що робити… Бачу, що Соломія до Миколи горнеться, але то зашвидко, може собі все життя зіпсувати…. Та і я десь чула прикмету, що не гоже молодшій сестрі швидше за старшу заміж виходити.

А що ви скажете з цього приводу?

Автор – Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page