fbpx

Незвичайні хобі: Оля Полякова та DZIDZIO розповіли, чим займаються у вільний час

У програмі “Зірковий шлях”, зірки розповіли, чим займаються у вільний час і в чому вони знаходять задоволення.

У Олі Полякової талант не тільки до співу. Вона вже не раз ділилася з українцями історіями про своєму заміському господарстві і про продукти власного виробництва. Але виявилося, що це далеко не всі захоплення співачки.

“Коли у мене було більше часу, я займалася декором меблів: декупажіровала, фарбувала. І, звичайно ж, моє основне хобі – кулінарія. Завжди, коли я хочу відпочити вдома, я готую”, – додала Оля Полякова.

Читайте також: ДЖАМАЛА В ПЛАТТЯ-ТОЛСТОВЦІ ЗА 1500 ГРИВЕНЬ СХОДИЛА З ЧОЛОВІКОМ В КІНО

Співачка TAYANNA поєднує своє хобі з подорожами. У неї є досить велика незвичайна колекція звуків води, вона планує навіть випустити “платівку спогадів”. “Я колекціоную звуки води.

Де б я не подорожувала і куди б не їхала, якщо там є якийсь водойму, море, річка або озеро, я записую ці звуки і підписую: річка в Яремче, озеро в Монтре …”, – поділилася з “Зірковім шляхом” Тетяна Решетняк.

Соліст групи “DZIDZIO”, Михайло Хома, як виявилося, з дитинства дуже любить полювати, рибалити і збирати гриби. Однак на це у співака з щільним графіком не вистачає часу. Але є у нього і таке хобі, яким він займається при першій-ліпшій можливості.

“Дай мені якийсь маленький клаптик паперу і ручку, і я срісуйте все, що буде. Я завжди малюю людські обличчя”, – розповів співак.

Джерело.

You cannot copy content of this page