fbpx
Шоу-бізнес
“Нічого не робила! Від природи красива”: Переможниця “Холостяка” Ульянова відповіла на всі запитання шанувальників, чи робила вона якісь процедури з обличчям та волоссям (фото)

“Нічого не робила! Від природи красива”: Переможниця “Холостяка” Ульянова відповіла на всі запитання шанувальників, чи робила вона якісь процедури з обличчям та волоссям.

Переможниця “Холостяка” Ульянова чесно розповіла, що зробила з обличчям і волоссям: “Не зрозумію…”

Даша розповіла, що саме робила зі своїм обличчям останнім часом.

Даша Ульянова після перемоги в шоу “Холостяк” почала вести блог в Instagram і розповідати про своє життя. Причому дівчина є майстром спорту з гімнастики і після схуднення не раз розповідала про свої секрети краси.

Саме зовнішність Даші і її висловлювання привертають увагу дівчат. Ульянова відкрито спочатку заявила, що збільшила губи і її все влаштовує. При цьому все частіше у аудиторії виникають питання: що ще зробила з особою дівчина для популярності?

У Даші запитали, чи робила вона ботокс: “ні, ні для обличчя, ні для волосся”.

Також дівчина розповіла про догляд за волоссям: “самий різний, від аптечних шампунів, до професійного догляду. Все чергую і не зрозумію, що більше підходить”.

Даша відповіла і на питання про уколи краси: “не робила нічого!”. На завершення вона підкреслила, що без макіяжу хлопцеві подобається навіть більше.

А це фото було опубліковане одразу ж після закінчення шоу “Холостяк”. На ньому Даша показала себе, ще до всіх процедур з губами.

Фото взяте з мережі

You cannot copy content of this page