fbpx
життєві історії
Номер задля економії взяли один, що ми, не свої, чи що? Теща нам допомогла з квартирою, тому ми і запросили Аллу Микитівну з нами на море. Та поли ми прилетіли у Єгипет і увійшли в апартаменти, побачили два ліжка: велике двоспальне і полуторку. Мені здавалося, все тут зрозуміло

Одружилися ми з Яною три роки тому і одразу взяли в іпотеку двокімнатну квартиру у новобудові – гроші на стартовий внесок у нас були, ми накопичували, удвох їздили на заробітки. Ми вирішили, що так найкраще і оптимально: працювати на сто відсотків, купити своє житло, а потім вже відпочинок і дітки.

За три роки ми іпотеку закрили: і самі заробляли-пнулися, а ще, дякувати, трохи мама Яни Алла Микитівна допомогла. Теща продала старий будинок своєї бабусі і частину грошей дала нам.

І ось – останній іпотечний платіж закрито, а ми втомлені і виснажені. Вирішили подарувати собі відпочинок на морі у Єгипті, а потім вже про маленьких нащадків подумати.

Запросили ми з собою подорож і маму дружини: Алла Микитівна якраз на пенсію вийшла. Теща дуже зраділа пропозиції. Тим паче, закордоном ніколи не була, а море просто обожнює.

Обрали і замовили готель через тур агентство. Номер задля економії взяли один, що ми, не свої, чи що? Теща нам допомогла з квартирою, тому ми і запросили Аллу Микитівну з нами на море. Та коли ми прилетіли у Єгипет і увійшли в апартаменти, побачили два ліжка: велике двоспальне і полуторку.

Мені здавалося, все тут зрозуміло: я з Яною – на великому, Алла Микитівна – на одинарному. Все ж ясно!
Та виявилося, що моя логіка – не варіант. Жінки одразу сказали, що вони спатимуть разом, а я – окремо.

– Ну любий, справді, як я спатиму з тобою у присутності мами? Мені не зручно, мамі – також. А так все нормально, що там того тижня, – Яна потріпала мене по щоці.

Теща павою пропливла до двоспального ложа. Я мовчки стояв осторонь. А що я міг їм сказати, двом жінкам, які об’єдналися проти мене?

Ось такий видався мені відпочинок. Мало того, що під час нічного сну, так ще і вдень, на пляжі я не дуже міг до Яни наблизитися упритул, адже куди там – мама поруч!

Відпочили, у цілому, непогано, але я відчував себе хлопчаком з двома мамами: грався на пляжі з чужими дітлахами, їв і спав у номері на своєму ліжечку.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!