fbpx

“Нова пошта” відзавтра, з 9 квітня, закриває всі відділення в одній із областей України. Я отримати посилки і вантажі – пояснення

“Нова пошта” відзавтра, з 9 квітня, закриває всі відділення в одній із областей України. Посилки в деяких відділеннях забрати буде неможливо.

Зараз в Україні не всі поштові осередки можуть працювати. Відділення “Нової пошти” поступово відкриваються у різних містах, де це можливо. Проте з 9 квітня на Донеччині всі відділення закриються.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Усі відділення “Нової пошти” у Донецькій області закриваються тимчасово.

Отримати посилки та вантажі, які вже знаходяться у цих відділеннях, можна у п’ятницю 8 квітня. Однак у компанії рекомендують зробити це якомога раніше, адже відділення працюють за скороченим графіком.

Також ці посилки та вантажі можна переадресувати до будь-якого працюючого відділення або пошти в інші області. Це можна зробити через мобільний додаток “Нової пошти” або через трекінг на сайті.

Наприкінці березня компанія оголосила, що повертає популярну серед українців послугу – кур’єрське доставлення та забір посилки.

Зазначається, що граничний час виклику кур’єра відрізняється залежно від населеного пункту – на годину менше, ніж у відділення.

Тариф залишився тим самим: плюс 30 грн до тарифу за доставку посилки до відділення. А працюють кур’єри щодня, без вихідних.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page