Нове бачення майбутнього України від сильного екстрасенса Олени Курилової приголомшує. Дворазова переможниця «Битви екстрасенсів» довго мовчала, але настав день, коли їй захотілося поділитися з нами найважливішим. В такі слова дійсно хочеться вірити

Нове бачення майбутнього України від сильного екстрасенса Олени Курилової приголомшує.

Екстрасенс Олена Курилова готова вести мову про майбутнє України! Їй довіряють без огляду насправді багато людей.

Езотерик впевнена, що медіуми, які мають екстрасенсорні здібності, не повинні висловлювати громадськості абсолютно все, про що знають, що відчувають. Прогнози астрологів та екстрасенсів повинні порційно давати нам інформацію про майбутні дні, щоб не сіяти тривогу серед людей.

Дворазова переможниця «Битви екстрасенсів» не надто балувала передплатників своїми пророцтвами, але нарешті настав день, коли їй захотілося поділитися найважливішим. Відкриємо завісу таємниці над майбутнім України, яким його бачить пані Олена.

Курилова впевнена, що потрібно тверезо оцінювати ситуацію, в якій ми всі опинилися. Звичайно, війна не закінчиться за помахом чарівної палички. Це не станеться завтра. Потрібен час, щоби все заспокоїлося і стало на свої місця. Але рано чи пізно конфлікт завершиться, війна не назавжди.

Наразі ми можемо спостерігати інтенсивність перемог України на фронті. Це гарна тенденція. Процес незворотних змін, причому не лише для України, а й для всього світу, вже запущено.

У жодному разі не можна втрачати надію і сумувати. Україна переможе і стане ще сильнішою та красивішою, ніж була до всіх цих страшних подій.

Прогноз Олени Курилової на 2023 рік для України

Звісно, ​​перемога не буде легкою. Олена Курилова попереджає про те, що на Україну чекають величезні втрати. Країні допомагатимуть і надалі, ця допомога збільшиться. Завдяки допомозі, про яку ніхто не особливо кричатиме, Україна матиме великі переваги. Але, на жаль, це не вбереже нових численних жертв.

Армія ворога буде розгромлена. Активні бойові дії закінчаться ближче до кінця 2022 року, але й у 2023 році можливі спалахи. Бої в окремих гарячих точках можуть продовжуватися.

Поки що вищі сили мовчать про те, чи у 2023 році дві країни, що воюють, зможуть дійти мирної угоди.

Можлива капітуляція Росії взимку. У такому разі Україна отримає потужний плацдарм для економічного розвитку, адже зараз із економікою ситуація напружена.

Конфлікт, який зараз відбувається, запевняє Олена Курилова, не буде затяжним. Це дуже обнадіює! Можна не боятися Третьої світової, вищим силам вона не потрібна.

Екстрасенс Олена Курилова не оминула своєю чуйною увагою і нинішнього президента України.

Вже скоро, на її думку, будуть великі перестановки серед керівників вищого ладу. Зараз війна, багато хто не справляється зі своїми обов’язками, президенту треба буде розібратися з цим. Однак жодних серйозних проблем і труднощів чекати президенту у 2023 році не варто. Важливо лише бути уважним до своїх соратників, оскільки зрада, на жаль, можлива.

Зірки обіцяють, що Україна впорається з будь-якими випробуваннями гідно. Важко сказати, чи залишиться президент на другий термін після того, що сталося, проте він точно не залишить країну в зруйнованому стані.

Спроби ворога знищити інфраструктуру продовжуватимуться. Цей місяць особливо тривожний. Потрібно налаштовуватись на найсприятливіший сценарій і молитися, щоб Бог захистив нас.

Чекаємо з нетерпінням на нові прогнози Олени Курилової. Експерт пообіцяла, що незабаром оголосить результати своєї ворожіння, проведеної на Хелловін. Адже цього особливого дня можна отримати важливу інформацію від душ, що відлетіли на небеса.

Сподіваємось і віримо у краще разом! Слава Україні і нашим захисникам!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.