fbpx

Нове пророцтво відомого індуса: долі світу, України і Російської Федерації. Серед провісників поширюється ще одна дата. Це також день п’яти двійок

Нове пророцтво відомого індуса: долі світу, України і Російської Федерації.

Досить відомий у світі індійський пророк Пуніт Нахата дав нове пророцтво і розповів, коли закінчаться ці випробовування для України.

Повномасштабне вторгнення в Україну триває вже понад рік. І скільки ж прогнозів було за цей час! Фахівці з різних країн світу висували свої теорії, коли закінчиться протистояння росіян та українців.

Але більшість передбачень виявилися пустушкою. Про те, коли нарешті настане світ, розповів також і індійський пророк Пуніт Нахата.

24.02.2022 – дата, яку багато провидців вважають фатальною для нашого світу. Саме з цього дня розпочинається відлік нового часу. А повномасштабне вторгнення рф в Україну стане тією подією, яка раз і назавжди змінить перебіг історії.

Однак, серед провісників поширюється ще одна дата. Це також день п’яти двійок – 22.02.2024. Невже 22 лютого 2024 року закінчиться це все? Що пророкує індійський пророк?

Варто сказати, що індійський пророк Пуніт Нахата з’явився в інформаційному просторі відносно недавно.

2017 року чоловік передбачав, що на планету обрушиться “корона”. На той час люди поставилися скептично до прогнозів індійця. Але за кілька років усім з нас довелося зіткнутися з цим випробуванням.

Хоча Пуніт Нахата народився в Індії, зараз він активно працює на російський ринок. Він та його помічники ведуть сторінку в Інстаграмі російською мовою. Спеціаліст також продає свої інформаційні продукти. І робить це, до речі, вже багато років.

Тому сам собою зрозуміло, що і прогнози про майбутнє Росії у Пуніта винятково райдужні. А як інакше можна продовжувати жити у РФ стільки років? Астролог вважає, що Росія сьогодні бореться за свою правоту та майбутнє. І вже через рік країни, які відвернулися від росіян, благатимуть їх про допомогу.

Нахата впевнений, що зрештою все закінчиться возз’єднанням держав. Радянський Союз, чи це ти? Смішно сказати, але Пуніт не єдиний фахівець, який прогнозує таке. Те саме ми вже чули від Сідіка Афгана. До речі, він також живе у Росії.

На думку Пуніта Нахати, 22 лютого 2024 року трапиться дуже важлива подія. Вона вразить жителів не тільки Росії, а й усього світу. Після цього протягом наступних 16 років Російська Федерація переживатиме стрімке зростання у всіх сферах життя.

Російські вчені нібито відшукають якесь нове джерело ресурсів. Через це вдасться зробити небувалий прорив у галузях промисловості і стрибнути в майбутнє швидше за конкурентів. Користуватись такими технологіями буде лише Росія. Завдяки цьому збільшиться російський експорт до інших країн світу.

З 2024 по 2026 роки, згідно прогнозам цього оракула, Росія закладатиме фундамент для майбутніх досягнень. У цей час розпочнеться масове переселення людей.

Пуніт вважає, що величезна кількість європейських біженців оселиться саме у Росії. Вони мріятимуть отримати російське громадянство.

Щодо подій в Україні, все завершиться влітку 2024 року. Звичайно ж, за словами індійця, перемога буде за Росією, а українські землі ще багато років будуть у розрусі. І виною всьому не Росія, яка віроломно вторглася на територію суверенної держави, а Штати. Знайомі наративи, чи не так?

До речі, про свою країну Нахата також не забув згадати. На тлі дивовижного зростання економіки Росії піднятися зможе також і Індія. Більше того, астролог упевнений, що Індія стане на один щабель з Китаєм та РФ. І ці три держави будуть вершити історію майбутнього.

З природними катаклізмами доведеться стикатися дедалі частіше. Пуніт попереджає про погодні аномалії, наслідки яких можуть повністю змінити життя на Землі. Вже восени цього року варто очікувати на сильне цунамі з тяжкими наслідками.

Крім того, за його прогнозами, планета може повністю змінити свій вигляд через ядерну загрозу. Останнім часом про це говорять багато російських фахівців, з чого можна зробити висновок, що це частина пропаганди, яка спрямована на залякування. Що думаєте з приводу таких передбачень?

Ну а ми віримо лиш в одне – в ЗСУ і нашу Перемогу! Всім миру.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page