fbpx
життєві історії
“Нові” свати для свекрухи стали спасінням від бідності, тому мої батьки, навіть коли давали безкоштовно продукцію з села, не були такі цікаві. В неділю я не стрималася і спитала, чому вона робить таку різницю. Якщо ви стоїте, то присядьте. “В нас окремий зв’язок з цими сватами. Тобі цього не зрозуміти. В нас навіть імена одинакові. Це все не просто так Всесвітом організовано”. З іменами правда, і ті і інші Ольга і Андрій. Мої ж батьки: Марія і Степан. І було б смішно, якби не так плачевно

“Нові” свати для свекрухи стали спасінням від бідності, тому мої батьки, навіть коли давали безкоштовно продукцію з села, не були такі цікаві. В неділю я не стрималася і спитала, чому вона робить таку різницю. Якщо ви стоїте, то присядьте. “В нас окремий зв’язок з цими сватами. Тобі цього не зрозуміти. В нас навіть імена одинакові. Це все не просто так Всесвітом організовано”. З іменами правда, і ті і інші Ольга і Андрій. Мої ж батьки: Марія і Степан. І було б смішно, якби не так плачевно.

Коли я тільки вийшла заміж за Петра, то все було добре, незважаючи на те, що два роки ми жили з його мамою під одним дахом.

У Петра є ще молодший брат Максим, ми як гуляли весілля він служив в армії, але на декілька днів його відпустили додому – причина ж то поважна, не кожен день брат одружується.

Ми ж відразу поставили собі ціль купити окреме житло. Я хотіла квартиру в місті, але подумавши з чоловіком, що на це доведеться чекати ну дуже довго, зійшлись на іншому.

Ми звичайні люди, не бізнесмени. Я продавець в магазині, а Петро спеціаліст по дахах. Гроші він приносить не погані, але на квартиру б прийшлось все життя збирати і то, хтозна…

В мене батьки живуть в селі, звичайні робітники які мають багато поля і велику господарку. З батьками залишився жити мій брат. Володя з дружиною і допомагають господарювати. З цього вони і живуть бо продають свою продукцію.

На допомогу що одних батьків, що інших, ми не розраховували, тому купили те, на що наскладали грошей. В селі де живе моя мама ми купили невеличкий “фінський” будиночок.

Чоловік мій майстер, тому, звісно, не все зразу, а рік за роком, ми обладнали його під свій смак.

З Петром ми виховуємо двох дітей, які вже школярі.

Зі свекрухою ми частіше зустрічалися в нас, бо що на тому “поверсі” сидіти. В нас можна і шашличок посмажити і по травичці босими ногами зранку пройтись.

Свекруха і до сватів, моїх батьків, часто заходила. Ті ж по осені давали їм і картоплю і морку і цибулю. Мама ж зі свахи грошей ніколи не брала.

Жили ми менш-більш дружно.

Все змінилося, коли одружився молодший брат Петра.

Максим з цією справою не спішив, хоч йому вже й тридцять п’ятка минула.

З Інною вони познайомилися в якомусь крутому закладі в області.

З першого знайомства всі ми зрозуміли, що дівчина ця дуже багата, ну а те, як вона себе несла, це треба іншу історію писати.

До нас в село вони приїхали лише раз.

Таке життя не для Інни. Але якщо Інна в розкоші виросла, бо батьки її “при владі” все життя і бізнес в них не один, то свекруха моя задерла носа, вище хмар.

Вже не так охоче вона приїжджала до нас в село і про моїх батьків вона забула.

А все частіше ми зустрічали її в компанії нових сватів.

Свекруха почала гарно одягатися, щоб не відставати. Раз у раз їм дзвонила і запрошувала до себе.

Рік за роком ми з Петром і моя сім’я відійшли геть на інший план.

Свекруха могла навіть онуків не привітати з днем народження, зате з дітьми від Максима вона не переставала фотографуватися і викладати у Instagram і Facebook.

“Нові” свати для неї були спасінням від бідного життя. Одного разу вони навіть запропонували свекрусі роботу у своєму бізнесі.

Але найсмішніше трапилося недавно. Це ж треба було до такого додуматися.

Я в неділю не стрималася коли була в свекрухи в гостях і спитала, чому вона робить таку велику різницю між мною і моїми батьками і між Інною і їх багатими батьками.

Краще сядьте, якщо стоїте…

– В нас окремий зв’язок зі сватами. Тобі цього не зрозуміти. В нас навіть імена одинакові. Це все не просто так Всесвітом організовано.

Те, що імена одинакові, це правда. Моя свекруха Ольга і мама Інни Ольга, а батьків звати Андрій що в нас, що в Інни, але погодьтесь, таке, не часто, але все ж буває і нічого в цьому такого немає.

Її “виправдання” мене так розсмішило, кращого вона придумати вже не могла.

Читайте також: В мами був день народження і коли дійшла справа до шашлику, вона попросила зятя, щоб той батькові допоміг. Свекруха ж сиділа збоку і себе накручувала, а потім з неї “вилізло”. – Який він вам синок? У вас дві дочки, ось ними й командуйте. І взагалі, щось мені від вашої їжі погано стало, все дуже жирне. Попрошу, щоб Ігорчик мене додому завіз. – А тут мамин рідний брат підіймається. – О, так ми вас підкинемо в місто, бо вже маємо їхати. Моя ж в нічну зміну сьогодні. – Ви б бачили її зчорніле обличчя

Свекруха моя завжди була ласа до грошей, але те, що я з біднішої сім’ї нічого ж не говорить.

Дивна мені її позиція, але вже що є, то є.

Я стараюся про них не думати. Живемо собі з Петром і дітей на ноги ставимо. Для мене це найголовніше…

Автор – Наталя У

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page