fbpx
Цікаве
Новина погана, але є й хороша: Тарологиня Людмила Хомутовська за картами Таро попередила українців, в яку область ворог найчастіше буде запускати дрони камікадзе, які знищують все навколо! Та доки все це триватиме!

Новина погана, але є й хороша: Тарологиня Людмила Хомутовська за картами Таро попередила українців, в яку область ворог найчастіше буде запускати дрони камікадзе, які знищують все навколо! Та доки все це триватиме!

Таролог Людмила Хомутовська кинула карти таро з запитанням, коли буде звільнена Херсонська область, скільки ще дронів-камікадзе буде запущено по території України та як наші мужні захисники зможуть їх зупинити.

“Я не можу сказати, що постачання іранських дронів зупиниться. Їх везтимуть до рф, але під виглядом іншого вантажу та під іншою назвою.

Кошти вже давно заплачені, то ж техніку Іран точно повинен доставити. Америка, з іншого боку, давить на Іран, й цілком можливо, що можуть бути якісь санкції за це, тоді лише заспокояться. Є в “сусідів” ідея атакувати дронами Західну Україну, але є певні перешкоди та їх перехоплюватимуть.

Більше будуть запускати по центральній частині країни. Бачу удари по Київській області, знову карти показують, що працюватимуть, коли темно. Взагалі слід бути обережними тим містам, які знаходяться поруч. Також дрони будуть запускати з території Білорусі, летітимуть вони у напрямку Вінницької та Черкаської областей.

Добра новина — більшість знищуватимуть на ходу наші мужні захисники. І в найближчій перспективі країна буде захищена від них спеціальним антидроновим куполом. Росіяни мають у планах лишити схід країни без світла знеструмленням Запорізької АЕС, але не бачу, що це спрацює. “Сусідів” зупинять”.

За баченням таролога, зараз найзапекліші бої — на Донецькому напрямку, а ось за Херсон потрібно буде боротись впродовж цієї осені, вона бачить опір та напругу зі сторону загарбників.

“Воювати будуть за місто як досвідчені, так і тільки мобілізовані росіяни. Й карти показують, що багато новобранців погано себе почувають та тікатимуть з поля бою”.

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!

Слава мужнім ЗСУ!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page