fbpx
життєві історії
– Ну чому мій чоловік так поступає?! Я цілими днями готую, прибираю, перу, а він мене на роботу жене! Невже не бачить, що я і так втомлююся, куди мені ще працювати?! До того ж він непогано заробляє, фінансових проблем немає, так навіщо мене на роботу гнати ?! – скаржиться моя знайома, у якої добігає кінця декретну відпустку

– Ну чому мій чоловік так поступає?! Я цілими днями готую, прибираю, перу, а він мене на роботу жене! Невже не бачить, що я і так втомлююся, куди мені ще працювати?! До того ж він непогано заробляє, фінансових проблем немає, так навіщо мене на роботу гнати ?! – скаржиться моя знайома, у якої добігає кінця декретну відпустку.

– А ти чоловікові говорила про те, що втомлюєшся? – питаю я.

– Звісно! Пропонує найняти хатню робітницю, щоб я не займалася побутом. Але ж за неї доведеться платити, а я все це роблю безкоштовно. То який сенс виганяти мене на роботу і при цьому платити гроші чужої жінки? – дивується знайома.

– Взагалі він має рацію. Домробітниця – це прекрасна економія сил і часу. Можна своїми справами займатися замість того, щоб квартиру драїти, – відповідаю я своїй знайомій.

– Ну, а якими ще справами мені займатися в декреті? Побут і дитина, дитина і побут.

– Так він тебе не заради грошей на роботу відправляє, а щоб ти справою була зайнята.

– А хіба я не зайнята?! – обурилася моя знайома. – Я йому і перше, і друге, і компот. Сорочки завжди випрасувані, будинки ні пилинки. Що ще треба?!

– Ну якщо ти себе позиціюєш як хороша прислуги, тоді так – у тебе все відмінно. Але хороша прислуга не означає цікава жінка. Чоловік бачить, що ти нудьгуєш в декреті, у тебе немає ніяких інтересів, крім домашнього господарства, тому і пропонує тобі вийти на роботу, щоб ти хоч обстановку змінила.

Знайома зробила ображене обличчя, але нічого не відповіла на це. Вона розуміла, що я права, хоча визнавати це їй було неприємно.

На жаль, багато жінок виявляються в схожій ситуації і не розуміють, чому чоловіки женуть їх на роботу, хоча цілком можуть забезпечити і себе, і дружину, і дітей. Вони думають, що їхні чоловіки – безсердечні нелюди, хоча найчастіше, справа в іншому.

Не всі непрацюючі жінки однакові. Одні знаходять собі цікаві хобі, які часом ще й гроші їм приносять: тортики печуть, шапочки в’яжуть, постійно чимось цікавим зайняті. У інших же коло інтересів обмежується дітьми і битовуху, хобі у них немає, тому вони починають нудьгувати і нити.

Нудьгуючі і ниючі жінки нецікаві. З ними нема про що говорити, їх потрібно постійно розважати, вони частіше «пиляють» своїх чоловіків і влаштовують скандали від нудьги. Зрозуміло, чоловікам це рано чи пізно набридає і вони знаходять з цього самий логічний вихід: відправити дружину на роботу, щоб та перестала страждати від нудьги.

Жінки, які знайшли себе в якійсь справі, з такою проблемою, як правило, не стикаються. Чоловіки часом навіть самі пропонують їм кинути офіційну роботу, тому що вони бачать, що дружина не помре з нудьги і завжди знайде собі заняття, яке буде її надихати і розвивати.

Домашня робота і догляд за дітьми, безсумнівно, втомлива діяльність, однак жінка від неї не розвивається, а скоріше деградує. Подвиги на кухні і ідеально чиста квартира роблять з жінки не хорошу дружину, а робочого коня: втомлену, але абсолютно нецікаву.

Тому якщо чоловік має кошти забезпечувати сім’ю, але жене дружину на роботу, пропонуючи найняти хатню робітницю, не обов’язково він поганий.

Швидше за все він так натякає дружині, що вона з яскраво цікавої жінки перетворилася в втомлену кухарку будь-яких захоплень, але з купою проблем, що накопичилися претензій до нього, до дітей і до навколишнього світу.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page