fbpx
Суспільство
“Ну де б він міг бути, як не на банкеті в Празі?!” У мережі обурені виїздом Миколи Тищенка за кордон. Нардеп пояснив причину – дуже вагома. Нардеп обмежив можливість коментувати його публікацію

У мережі обурені виїздом Миколи Тищенка за кордон.  Нардеп пояснив причину – дуже вагома на його думку.

Українська співачка Tayanna 11 червня у Instagram опублікувала фото, на якому її зафіксовано в компанії народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка та його дружини Алли Барановської. Артистка зазначила, що знімок було зроблено у Празі під час благодійного заходу на підтримку України.

“Нещодавно відбулася благодійна вечеря у місті Прага. Ми зібрали 2,2 млн грн, і ці кошти підуть на придбання авто для ЗСУ”, – підписала фото Tayanna.

“Ну де б Тищенко міг бути, як не на банкеті у Празі?!” – відреагували користувачі мережі.

“Цікаво, а що Тищенко там робить, коли в країні війна, а він, між іншим, депутат?” – поцікавилися фоловери співачки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений TAYANNA (@tayanna_reshetnyak)

Після цього Тищенко також повідомив на своїй сторінці в Instagram, що був присутній на благодійному вечорі. При цьому нардеп обмежив можливість коментувати його публікацію.

“З Харкова приїхав до Праги. На заході був присутній посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс із дружиною, представники політичної, культурної та бізнес-спільноти Чехії та України, – написав він. – Я передав фонду лімітовану марку “Російський військовий корабель”, яка зібрала на аукціоні 385 тис. грн.”

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Николай Тищенко (@nikolaytyshchenko)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.