fbpx

Ну по-перше, час не для батьківства і народження дітей, та ще й у них житла свого немає. А по-друге й головне – я ніяк не бажала і не збиралася ставати бабусею у 45 років! Новину повідомили кілька днів тому. Говорила із сином сьогодні, намагалася достукатися до здорового глузду

Ну по-перше, час не для батьківства і народження дітей, та ще й у них житла свого немає. А по-друге й головне – я ніяк не бажала і не збиралася ставати бабусею у 45 років!

Вся справа в тому, що мій дорослий син має намір стати батьком. Для мене це було несподіванкою, оскільки новину повідомили кілька днів тому. Не знаю, що робити. Я зовсім не відчуваю бажання ставати бабусею, мені всього 45 років, а синові 26 цього року виповнилося. Ну куди поспішати?  Ще й обстановка така навколо.

Юля і мій син Назар зустрічаються лише два роки. Вони навіть разом ще не живуть. І ось днями син розповів мені, що Юля при надії на 12-му тижні і що вони збираються народжувати. Юля молодша за мого сина на чотири роки, їй 22 зараз. Дівчина збирається переходити на заочне навчання та шукати підробітку, а Назар, хоч і працює зараз, але зовсім не на тій посаді, яка забезпечить його родині безбідне життя.

Та й про що тут думати – закохані ще добре не знають один одного, в мене в голові не вкладається, що до такого дійшло.

Юля живе у гуртожитку, їй ледве вистачає грошей на їжу, як ця дівчинка збирається народжувати, за яких умов? Де вони житимуть? Після почутого в мене голова обертом. Не можу повірити, що це відбувається в реальності.

А ще я боюся, що більшість витрат ляже на мої плечі. А я щойно свою дитину виростила, не хочу знову слухати дитячі крики та вчити молодь виховувати дітей.

Говорила із Назаром сьогодні, намагалася достукатися до здорового глузду. Але яке там! Вони закохані голубки та мріють про сім’ю. Навіть не віриться, що мій син виріс таким наївним та не дальновидним. Невже я його нічому не навчила?

Після розмови Назар пішов, грюкнувши дверима. Сказав, збирається винаймати квартиру. Ось як змусити цю молодь взятися за розум і не робити помилок?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page