fbpx
життєві історії
Ну, що це за сім’я тоді? Перший крок до розлучення. Кожен матиме свої гроші, свої плани. Сім’я житиме одним днем ​​— крупи на місяць купили, за світло заплатили, а що там далі, думати і немає сенсу. Початок кінця, ось і все. Дивуються, що розлучень стало багато — то все зрозуміло, чому. Бо гроші тепер у людей нарізно. Начебто й у шлюбі, але кожен забезпечує себе сам

Роздільний сімейний бюджет — благо чи зло?

— Ми з чоловіком прожили майже сорок років душа в душу, і у всіх наших друзів, як на підбір, міцні добрі шлюби, — розповідає пенсіонерка Галина Юріївна. — Раніше якось не було цієї розподілу в сім’ях — моє, твоє. Все було спільне. І гроші теж — якщо сім’я, отже, доходи все в одну «шкатулку». Усі великі покупки, накопичення, поїздки — обговорювали та планували разом. По-іншому й на думку не спадало. Тому, може й стосунки були міцнішими. Люди сподівалися на чоловіка, як на себе самого, і несли відповідальність один за одного.

Свою доньку Галина Юріївна завжди виховувала так само — гроші в сім’ї мають бути спільними. Молода сім’я кілька років жила за таким принципом. А нещодавно донька поділилася — з нового місяця вони із чоловіком повністю розділили гаманці.

— Чоловік не вміє поводитися з грошима, — пояснила дочка. — Не встигнеш скласти гроші в «шкатулочку», дивись, а там уже нічого нема. Я економлю на продуктах, шукаю, де кефір подешевше, а він іде і купує новий гаджет. І зрозуміти не може — а що такого?

Гроші є, він же не в кредит! Ага, не в кредит. Зате наприкінці місяця на хліб, буває, не стає. У результаті постійно в боргах, сидимо без грошей і лаємось на цьому ґрунті, набридло! Тепер скидатимемося на загальні витрати і на дитину, а решту кожен може витрачати так, як хоче!

— Ну, що це за сім’я тоді? — зітхає Галина Юріївна. — Перший крок до розлучення. Кожен матиме свої гроші, свої плани. Сім’я житиме одним днем ​​— крупи на місяць купили, за світло заплатили, а що там далі, думати і немає сенсу. Початок кінця, ось і все. Дивуються, що розлучень стало багато — то все зрозуміло, чому. Бо гроші тепер у людей нарізно. Начебто й у шлюбі, але кожен забезпечує себе сам.

А ви погоджуєтесь з тим, що з роздільним бюджетом і сім’я не родина?

А може, навпаки, поділ бюджету є цілком логічним рішенням, яке допоможе уникнути конфліктів у сім’ї?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!