fbpx

Ну тоді я це й сказала, адже Рома – мій син! Його щастя для мене понад усе. У той вечір Ромочка знову опинився з валізою на моєму порозі. Вранці він сидів на кухні похмурий і стомлений

Ну тоді я це й сказала, адже Рома – мій син! Його щастя для мене понад усе. А тепер не знаю навіть, чи правильно я зробила. Можливо, щось порадите, буду вдячна.

Мій син Роман одружився два роки тому. Він зустрів Аню на роботі і одразу закохався. Спочатку Ромчик тільки й говорив про цю дівчину, потім наважився покликати її на побачення.

Я завжди вважала, що він надто поспішає, але бачила, який син закоханий, просто літає від щастя на своїх почуттях, як на крилах, і нічого йому не казала.

Вони всюди з Анею були разом, часто заходили до мене в гості, разом ходили у походи, на концерти, у кафе, їздили у мандрівки. А потім Рома вирішив зробити Ані пропозицію.

До пропозиції син готувався місяць. Він шукав найкращу обручку, думав, як романтично можна попросити руки у своєї коханої. На вихідні вони вирушили літати на повітряній кулі, і там Аня відповіла так. Було це за два роки до війни.

Рома мій був тоді на сьомому небі від щастя. Але коли вони одружилися, то почали часто сперечатися, між ними постійно виникали якісь непорозуміння на рівні побуту, ревнощі.

До весілля разом вони не жили, а майже щотижня через рік шлюбу син почав приїжджати до мене. Я бачила, як йому непросто і знала, що такі стосунки нікому на користь не йдуть.

Минав якийсь час, у них все було спокійно, а потім у подружжя знову ставався конфлікт. Народився онук. Тут я думала, що він їх примирить, але все стало ще гірше.

Я не витримала, коли син знову опинився з валізою на моєму порозі. Вранці він сидів на кухні похмурий і стомлений. Я не могла дивитися на ці муки і порадила синові розлучитися.

Я сказала, що необов’язково бути одруженим з нелюбою жінкою заради дитини. Хорошим батьком можна бути й розлученим. Син таких слів від мене не чекав, адже я завжди казала, що за сім’ю треба триматися. Але навіть я розуміла, що ці відносини не мають майбутнього.

І Роман мене послухав, наступного тижня він уже подав на розлучення. На мій подив, невістка одразу мені зателефонувала, коли дізналася цю новину, і почала звинувачувати. Того дня я дуже багато нового про себе дізналася від Ані.

Тепер я для невістки ворог номер один, невістка хоче зберегти сім’ю, не погоджується на розлучення. Внука мені бачити не дозволяють, а син не знає, що робити.

Я тепер весь час думаю про те, що, може, я й не мала нічого радити. Але спостерігати за тим, як погано моєму сину, я більше не могла.

Я починаю звинувачувати себе в тому, що влізла в їхні стосунки, і водночас я рада, що Роман зможе побудувати в майбутньому нові стосунки і знайде собі найкращу пару. Мені цікава думка збоку на мій вчинок, права я чи ні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page