fbpx
життєві історії
О першій годині ночі я прокинулась від телефонного дзвінка. Скажу відверто, піднялась на рівні ноги за секунду. По той бік слухавки було чути голос молодої жіночки. “Катя, це ти?”, – запитала співрозмовниця. Та я відповіла, що мене звати не Катя, і я навіть в близькому колі не знаю когось, з таким ім’ям. Через шум і гам прокинувся і мій чоловік. Cкільки живу, та в такі ситуації ще “не вляпувалася”. Зранку було продовження, правда, вже від чоловіка

Вчора зі мною трапилась дивна ситуація, яка поставила мене в незручне становище перед чоловіком.

З чоловіком у нас чудова сім’я. Живемо ми в селі, виховуємо двох діток, сина і донечку. Чоловік мій працює у відділі освіти, а я працюю юристом. Обоє ми непогано заробляємо, у кожного із нас є власне авто, та попри все це, тримаємо невеличку господарку, курей і кролів.

Вчора в мене був якийсь неспокійний день, назбиралось купа справ на роботі, які потребували негайного вирішення, дома якось так вийшло, що пустий холодильник, приїхавши втомлені, ми з чоловіком взялися за приготування вечері, та поки все довела до ладу, то ближче дванадцятої тільки лягла спати.

О першій годині ночі я прокинулась від телефонного дзвінка. Скажу відверто, цей дзвінок мене сильно налякав, адже навіть не пам’ятаю такого, щоб хтось мені так пізно телефонував. Тому я підірвалась на рівні ноги, з запитанням: що трапилось?

По той бік слухавки було чути голос молодої жіночки. Вона звернулась до мене: “Катя, це ти?” Та я відповіла, що мене звати не Катя, і я навіть в близькому колі не знаю когось, з таким ім’ям.

“Вибачте, але ви помилилися”. Та ця жіночка почала просити мене сказати, як мене звати? Мене це дуже здивувало, для чого їй це? Я запитала: “У вас щось трапилось?”, – але відповідь мене сильно здивувала.

“Я хочу знати, звідки в мого чоловіка ваш номер телефону!”

На цю розмову прокинувся і мій чоловік, з Ігорем так звати мого чоловіка, ми живемо разом вже чотирнадцять років, тому ніколи не було в нас ніяких сцен ревнощів, тим більше подібних дзвінків.

Наші стосунки збудовані на довірі і чесності один перед одним. Розуміючи, що це розмова ні про що, Ігор запропонував “попрощатися” з тією жіночкою і вимкнути телефон.

Та я сказала співрозмовниці: “Мій номер телефону не є великим секретом, адже в мене робота така, а звідки він у вашого чоловіка, то вам слід у нього про це запитати. А ще моя вам щира порада, не робіть таких дзвінків у такий пізній час, а то можете нарватись на великі неприємності!”

Після сказаного я просто вимкнула телефон. Звичайно, мій сон було перервано, і я ще довго не могла заснути через цю ситуацію.

Чоловік зранку дуже сміявся з цієї ситуації. З моїх слів про те, що мій телефон не секрет, можна було собі в голові багато чого нафантазувати.

Читайте також: Перед Спасом, сиділа я на кухні і ліпила вареники. Зайшла моя молодша донька Соломійка і сказала, що Микола зробив їй пропозицію. Я тоді тільки посміялася, бо була впевнена, що це жарт. Але моя усмішка швидко зникла, коли я побачила на пальці каблучку. Я з цим миритися не стала, бо в хаті є ще старша дочка, Софія, якій 24 минуло і за нашими звичаями, вона першою заміж має вийти

А ще сказав: “Ти уявляєш скільки в моєму телефоні номерів невідомих тобі жінок, що би було, якби ти до кожної почала передзвонювати?”

Та це просто абсурд, іноді ревнощі приводять нас до найнеобдуманіших вчинків, за які згодом може бути дуже соромно.

Мабуть, свої стосунки слід будувати на довірі, а якщо немає довіри, то такий шлюб навряд чи довго проіснує.

А як у вашій сім’ї, чи є присутні ревнощі? І як ви даєте собі з цим відчуттям раду?

Автор – Успішна Емма

Автор – Наталя У.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page