fbpx
життєві історії
О, ресторан. Ще й наш улюблений. Ніякої фантазії у мужика – йде за перевіреною доріжкою: квіти, ресторан. Далі що? Гoтель? Парочка розташувалася за столиком і, посміхаючись, весело цвірінькала. – Ось чого йому мало? Красива, готую, гoлова не бoлить. Мoзок чайною ложкою не їм

Чоловік, останнім часом, поводився дуже дивно. Затримувався допізна на роботі, став йти в іншу кімнату, відповідаючи на телефонний дзвінок. У нього збільшилися витрати. Ну все, думаю, бабу завів. Знаючи, що це дуже негарно, я все одно вирішила простежити за чоловіком. Взяла у подруги довгий плащ, купила капелюх з широкими полями і сонячні окуляри на половину обличчя. Гра в приватного детектива почалася. За матеріалами

Чоловік, вийшовши з роботи, сів в машину і поїхав в протилежному від будинку напрямку. Я, перебуваючи в таксі прямо за його машиною, йому зателефонувала і запитала:

«Де ти?» – Мила, у мене завал на роботі, буду пізно, цілую, вибач – ніколи. Ось кобeлiно, думаю. Гаразд, зараз зустрінешся зі своєю коханкою, тут то я вас тепленьким і візьму.

Чоловік припаркувався біля квіткового магазину і, вже через пару хвилин, вийшов звідти з букетом. Звичайно, такі букети купувати – ніяких грошей не вистачить, у дружини просити доводиться. Чоловік під’їхав до звичайної дев’ятиповерхівки, з під’їзду вийшла жінка. Зрадник вискочив з машини, поцілував розлучницю і відкрив їй пасажирські двері. Мені ніколи не відкривав, а тут прям джентильмен. Насилу стримавши порив вийти з таксі на розборки прямо зараз, я вирішила подивитися, куди відправляються голубки.

О, ресторан. Ще й наш улюблений. Ніякої фантазії у мужика – йде за перевіреною доріжкою: квіти, ресторан. Далі що? Гoтель? Парочка розташувалася за столиком і, посміхаючись, весело цвірінькала. Але ж дамочка вже не першої свіжості. Фу, на мотлох потягнуло чи що? Ось чого йому мало? Красива, готую, гoлова не бoлить. Мозок чайною ложкою не їм.

Я замовила собі вuна і спостерігала далі. Блін, він її що, моїм улюбленим вuном напуває? Як тільки посмів, зрадник. А вдома мені посміхається, каже що любить. А сам? Пара келихів вuна додали мені хоробрості.

Я рішуче встала і попрямувала в бік підступного зрадника і його супутниці. Підійшовши до їхнього столика і побачивши, що вони тримаються за руки, я вийшла з себе. У пориві гніву, я схопила тарілки з їжею і перевернула їх вміст на голови цих аморальнм людям. Жінка схопилася:

– Ви що, божевільна? Ви що робите? Я зняла капелюха, окуляри і сіла за їх столик, пославши чоловікові свою найчарівнішу посмішку.

Читайте також:МОЇ ДОНЬКИ З ЗЯТЯМИ ЗАВЖДИ ПРИЇЖДЖАЮТЬ ДО НАС НА НОВИЙ РІК. А У МЕНЕ ТРАДИЦІЯ ГОТУВАТИ НЕ ОЛІВ’Є, А НЕЙМОВІРНОЇ СМАКОТИ САЛАТИК «БРАСЛЕТ НА СНІГУ». ГОТУЄТЬСЯ ЗІ ЗВИЧАЙНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, ЯКІ ДОБРЕ ПОЄДНУЮТЬСЯ МІЖ СОБОЮ. ЕФЕКТНО ВИГЛЯДАЄ І СТАНЕ ВІДМІННИМ ДОПОВНЕННЯМ НА СВЯТКОВОМУ СТОЛІ – ПЕРЕВІРЕНО!

– Не чекав, любий? Тобі йдуть спагетті в волоссі. У мене на вухах така ж локшина висить? Втомився, працюєш, бідненький. Ти вже вибач, що відірвала тебе від «роботи», більше я тебе не потурбую. Ніколи. Я встала і зібралася ефектно піти, але була зупинена рuком чоловіка:

– А ну сіла! Швидко! -Так що він собі дозволяє? Сидить, розпиває вuно з якоюсь бабою в «нашому» ресторані. ще й на мене крuчить, ніби це я йому зраджую. Я відкрила рот, щоб розповісти чоловікові все, що я про нього думаю, але не встигла.

– Лариса, ця жінка – моя мама. Мама, ця божевільна – моя дружина.

Зазвичай вона себе так не веде, тому зараз вона сяде і пояснить нам, що за цирк вона тут влаштувала. Я слухаю. Мати? Це його мама? Так, що я знаю про свекруху? Коли чоловікові було 16, вона вийшла заміж і поїхала з чоловіком до Індії, залишивши сина зі своєю мамою. Справно дзвонила і переводила гроші.

На наше весілля не приїхала, тому що доглядала за хвoрим чоловіком. Блін, ось я дура!

– Здрастуйте, Марина Вікторівна. Рада з Вами познайомитися, багато про Вас чула. Прошу вибачення за це прикре непорозуміння, я все не так зрозуміла. Свекруха з чоловіком переглянулися і засміялися.

– Браво, син. Твоя дружина продовжила нашу сімейну традицію. Коли напад сміху закінчився, чоловік розповів мені, що його мама при знайомстві з його бабусею, випадково пролила на свою свекруху тарілку борщу. Я теж посміялася, за компанію. Так, бувають же в житті збіги.

Після повернення додому, чоловік пояснив мені, чому приховав приїзд своєї мами. Їй від чоловіка залишилася хороша сума грошей, і вона вирішила купити нам квартиру. Ось чоловік і мовчав, сюрприз хотів зробити. А я, дурна, придумали собі казна-що.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел