fbpx
Цікаве
Облишив кухню і каструлі і вирішив захищатися: “Інший час – інші вміння. Я звичайний громадянин, бізнесмен, лідер думок, у якого будинок в Ірпені”. Підкреслив, що не має наміру йти до ЗСУ та тероборони

Облишив кухню і каструлі і вирішив захищатися: український телеведучий колумбійського походження, суддя проекту “МастерШеф” на СТБ, ресторатор Ектор Хіменес-Браво 24 травня у Instagram повідомив, що відбуває військові навчання.

Телеведучий позує для світлини у військовій екіпіровці.

“Інший час – інші вміння. На вихідних розпочав тренування у військовій справі. Я звичайний громадянин, бізнесмен, лідер думок, у якого будинок в Ірпені. І мені стало страшно за своє життя і близьких, коли я уявив, що міг бути 24 лютого вдома . Це може повторитися”, – написав він.

Хіменес-Браво заявив, що 13 років тому приїхав до України та закохався у цю країну, людей та менталітет.

“Кидати у скрутні часи кохану – не за моїми цінностями. Хоча я й не засуджую тих, хто поїхав, і вам не раджу. Кожен допомагає як може. Хтось на мітингу в Берліні, хтось донатом із Італії, а хтось тут на місці. Це нормально. Тому я починаю приділяти час навичкам, необхідним для свого захисту”, – зазначив він.

На думку телеведучого, кожному українцю треба вміти захистити себе.

“Я вважаю, якщо кожен в Україні пройде такий курс, то Росія сюди більше не прийде. Як можна зайти в країну, де 50% людей можуть тебе ліквідувати під час патрулювання або розгону мітингів. Вони, звісно, ​​нерозумні, але не настільки”, – заявив Хіменес-Браво.

Він підкреслив, що проходить тренування не для піару, не має наміру йти до ЗСУ та тероборони, а також їздити блокпостами для фотосесій.

“Захист від ракет нам забезпечить ЗСУ. А ми маємо бути готові зустріти ворога у своєму дворі. Зустріти з сюрпризом та свинцем”, – зазначив телеведучий.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.