fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Суспільство
Обов’язково прочитайте цю історію – «Добро завжди повертається» і розкажіть її своїм дітям. Пам’ятайте: дива трапляються, якщо у них вірити!

Перед Різдвом трапляються дива. Але хто ж їх робить? Звичайно, маленькі янголятка. Вони сидять на білих хмарках та перечитують-переглядають вчинки, які люди робили за весь рік. Джерело

Але янголятка надзвичайно добрі, тому не хочуть карати людей за те, що вони коїли щось погане. Їхня мета – винагородити за милосердя, співчуття, самопожертву…

Переглядаючи список справ одного хлопчика, ангеляткам надзвичайно сподобався такий пункт: ВРЯТУВАВ ПОКИНУТИХ ЦУЦЕНЯТ.

Дійсно, ця історія трапилася минулої зими. Хлопчик дуже хотів завести собаку, але батьки не дозволяли. Він щодня підгодовував собачку, що жила у задньому дворі. Навіть дав їй кличку Лола.

Як вони міцно здружилися! Одного дня хлопчик помітив, що Лола стала сумною, не хотіла гратися.

Зранку він прибіг, щоб погодувати свою улюбленку, але вона його не зустріла веселим помахуванням хвостика. Підійшов ближче і побачив: Лола привела на світ трьох маленьких цуценят. Вони були зовсім безпорадними та сліпими.

Хлопчик залучив до доброї справи своїх друзів. Діти добре піклувалися про цю хвостату сім’ю. Але одного разу сталося непоправне: хлопчик знайшов свою Лолочку мертвою на обочині дороги (її збила машина).

Читайте також: У мене були постійні борги. І хоч змолила багато молитов, а все-таки боргів не позбулася. Чому Бог не хотів мені допомогти, розповів священник!

Як же важко дитині було усвідомити, що вірного товариша вже немає. Але що робити з цуциками? Зима, холодно, вони ж замерзнуть…

Друзі зголосилися допомогти. Разом розклеювали оголошення, писали в соціальних мережах – і….. знайшли родину всім цуценятам.

Щодня лопчик проходив повз місце, де жила його Лолочка і сумував.

Ангелятка порадилися і вирішили: щоб вгамувати біль цього хлопчика і віддячити за чудовий вчинок, треба подарувати йому маленьке грайливе цуценя. А батьків слід переконати. «Сьогодні вони бачитимуть нас у сні, спробуємо домовитися» – сказали янголята.

Прокинувшись зранку, хлопчик вирішив прогулятися. Прочинив двері і побачив в коридорі коробку. З цікавістю відкрив, а там… його мрія.

Ця прогулянка вже не була сумною і нудною. А янголятка задоволено спостерігали, як зароджується дружба.

Related Post