fbpx

Одеситка Регіна Тодоренко нарешті вирішила зняти маску та розкрити інтригу останніх місяців: буде поповнення у сім’ї

Телеведуча нарешті вирішила зняти маску та розкрити інтригу останніх місяців.

Вже давно фанати підозрювали, що у сім’ї Тодоренко та Топалова буде поповнення. Адже зірка почала носити мішкуватий одяг та робити фото з певного ракурсу, аби не видати свою таємницю. Однак сама Регіна вирішила декілька місяців цю тему не коментувати.

І от сталося диво. Регіна Тодоренко підтвердила той факт, що вони з Владом Топаловим вдруге стануть батьками і у їхнього сина Михайла буде братик чи сестричка.

Так, на зйомки чергового випуску шоу “Маска” ведуча з’явилася в обтягуючій сукні тілесного кольору. Таке вбрання чітко підкреслвало її округлий живіт.По фото можна зрозуміти, що Тодоренко перебуває вже на пізньому терміні. Ймовірно, у неї шостий місяць.

Поява на світ другої дитини Регіни та Влада очікується наприкінці весни або на початку літа. Стать майбутнього малюка поки що залишається в секреті.

На жаль, поки Регіна готується вдруге стати мамою, в Україні гинyть десятки невинних маленьких дітей через Росію, яка підло вторгалася в нашу країну. А одеситка Тодоренко мовчить. Вона лише закликає думати про любов та мир.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page