fbpx
Суспільство
Одкровені слова про чоловіка, з яким 26 років разом: дружина київського мера Кличка ексклюзивно розповіла про характер свого чоловіка та його роботу в цей непростий для України час

Одкровеня про чоловіка: дружина київського мера Кличка Наталія ексклюзивно розповіла про характер свого чоловіка та його роботу в цей непростий для України час.

Наталія і Віталій Клички одружилися ще в далекому 1996 року, вони 26 років разом.

Зараз вони на великій відстані одне від одного: дружина мера Києва Віталія Кличка Наталія проживає у Німеччині. У ЗМІ також було повідомлення, що до неї приєдналися мама і сестра.

23 червня в інтерв’ю німецькому виданню Bunte пані Наталія охарактеризувала свого чоловіка як бійця, який ніколи не здається.

За словами дружини київського мера, захист киян надає її чоловікові сили. Розповідаючи про свого чоловіка, екс-боксера Віталія Кличка, Наталія Кличко зазначила, що протягом останніх семи років він “займається розбудовою України”.

Що цікаво, раніше дружина мера Києва довгий час уникала публічних висловлювань про свого чоловіка. Це одні з перших її публічних одкровень про чоловіка.

У шлюбі у Віталія і наталії Кличків народилося троє дітей: сини Єгор (2000) і Максим (2005) та дочка Єлизавета (2002).

Зараз подружжя живе окремо: Наталія Кличко – у Німецькому Гамбурзі, а її чоловік – у Києві, як і належить очільнику міста.

 Віталій Кличко обіймає посаду мера столиці та голови КМДА з 2014 року.

Після нападу РФ на Україну Наталія Кличко виступила на підтримку українців. За словами дружини київського мера, після початку війни її мати та старша сестра із сином також перебралися до неї у Німеччину.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.