fbpx

Вони розійшлися після п’яти років шлюбу. З боку вони здавалися цілком собі щасливою родиною, навколишнім складно було взагалі уявити, що у них можуть бути будь-які проблеми в стосунках. Ні, ніхто в родині не зраджував, ніхто нікого не ображав. Просто пара так і не змогла прийти до компромісу в однуму питанні. Чоловік терпів це роками, але потім його терпіння скінчилося. Він не бачив причини міняти свій звичний спосіб життя заради «тарганів» в голові своєї дружини і подав на розлучення

Одна моя знайома сімейна пара розпалася після майже п’яти років шлюбу. З боку вони здавалися цілком собі щасливою родиною, навколишнім складно було взагалі уявити, що у них можуть бути будь-які проблеми в стосунках.

Однак видиме благополуччя не означає благополуччя в дійсності. Ні, ніхто в родині не зраджував, ніхто нікого не ображав. Просто пара так і не змогла прийти до компромісу в питанні… режиму дня!

Дружина була прихильницею стабільного розпорядку дня. Вона вставала вранці по будильнику не тільки в будні, а й у вихідні, щоб режим не збивався. А чоловік хотів на вихідних відсипатися.

Але дружину такий розклад не влаштовував. Вона будила чоловіка з раннього ранку, намагалася всіма можливими способами привчити його до «правильному» режиму.

Чоловік терпів це роками, але потім його терпіння скінчилося. Він не бачив причини міняти свій звичний спосіб життя заради «тарганів» в голові своєї дружини і подав на розлучення.

Що ж, я його прекрасно розумію. Я сама дуже люблю поспати і дуже дратуюся, коли хтось не дає мені спокійно виспатися.

Звичайно, стабільний режим має свої плюси. Але є люди, яким реально складно вставати по будильнику, тому вони дозволяють собі добре поспати у вихідні та свята. Інакше їх продуктивність просто впаде нижче плінтуса.

Всі люди різні, і не можна когось намагатися перекроїти по себе, під свої режим, особливо якщо мова йде про дорослій людині. Він якось сам здатний розібратися, як йому жити і коли йому спати.

У кожного з нас є свої «таргани» в голові, ми маємо на них право. Але інші люди не зобов’язані їх плекати і підлаштовуватися під них.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page