fbpx
життєві історії
Однак сімейна ідилія тривала недовго, через пару місяців Валя пішла в магазин і не повернулась. Минуло 10 років з того часу. Павло був прекрасним батьком: він дуже швидко навчився міняти підгузник, готувати каші синові. Коли хлопчик підріс, то займався з ним спортом і брав з собою на риболовлю. За всі ці 10 років, у Павла не було серйозних відносин з іншими жінками, він любив Валю.Чергове поява коханої було таким же раптовим, як і догляд. Валя прийшла в квартиру Павла і говорила, що хоче забрати сина. Вона успішно вийшла заміж за багатого чоловіка і зараз може забезпечити свою дитину всім найкращим

Валя завжди любила свободу і жила як вважала за потрібне. Вона ніколи не пов’язувала себе серйозними стосунками з хлопцями і як тільки починала звикати до людини, то розлучалася з ним.

Одним з її хлопців був Павло. Він знав Валю ще з дитинства і давно був у неї закоханий. Але дівчина ніколи не звертала на нього уваги. Хлопець не раз зізнавався в почуттях до Валі, але та лише сміялася.

Після чергового роману, дівчина вирішила дати шанс Павлу і вони стали зустрічатися. Хлопець просто носив її на руках і не говорив ні слова, коли та поверталася з дискотеки рано вранці.

Він обставив квартиру як вона хотіла і навіть купив машину, хоча не любив їздити за кермом. Павло купив обручку і хотів зробити їй пропозицію, але повернувшись додому після роботи побачив у квартирі повністю були відсутні речі Валі. На столі лише лежала записка із словами: «Пробач і не шукай мене!»

Павло шукав Валю півроку. Він обійшов всіх знайомих і рідних дівчини не по разу, але ті не знали де вона. Хлопець навіть розклеював оголошення про пошук, але теж без результату. Одного разу з незнайомого номера подзвонили і сказали, що бачили її в сусідній області, Павло вирушив туди, проте пошуки теж не вдалися.

Через рік після відходу Валі в вхідні двері пролунав дзвінок. На порозі стояла Валя, а в руках вона тримала немовля в колисці. Павло був здивований і навіть відразу не запросив її увійти. Кохана сказала, що це його син. Павло був радий. Він завжди мріяв про сина.

Валя не захотіла говорити чому вона так вчинила і Павло не став питати, він був радий тому, що вона повернулася. Валя з Павлом та сином стали жити разом. Чоловік купив все необхідне для малюка, вони сходили в загс і записали дитину на його прізвище.

Однак сімейна ідилія тривала недовго, через пару місяців Валя пішла в магазин і не повернулась. Лише відправила повідомлення, щоб він подбав про сина.

Минуло 10 років з того часу. Павло був прекрасним батьком: він дуже швидко навчився міняти підгузник, готувати каші синові. Коли хлопчик підріс, то займався з ним спортом і брав з собою на риболовлю. За всі ці 10 років, у Павла не було серйозних відносин з іншими жінками, він до цього часу любив Валю.

Чергове поява коханої було таким же раптовим, як і догляд. Валя прийшла в квартиру Павла і говорила, що хоче забрати сина. Вона успішно вийшла заміж за багатого чоловіка і зараз може забезпечити свою дитину всім найкращим.

Павло не віддав сина, після розмови з Валею він зрозумів, що тепер не любить її. Довгі роки він сподівався, що вона повернеться і вони будуть щасливі утрьох, але вона не приїжджала.

А тепер через стільки років повернулася і хоче забрати його улюбленого сина. Павло з Валею пройшли не одне судове засідання і сина залишили з батьком. Валя не хотіла спілкуватися з сином в певний час і більше не з’являлася в їх житті.

Через рік Павло зустрів Марину і зараз вони вже 3 роки як одружені і чекають швидкого народження їх первістка.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook