fbpx
життєві історії
Одного разу мама оголосила, що розмістила на сайті знайомств мою анкету. І вже деякий час веде активну переписку від мого імені. А напередодні з одним погодилася повечеряти. І вручила мені папірець з номером телефону. Під пильним поглядом мами я подзвонила

Моя молодша сестра Ольга вирішила піти вчитися у вищу школу поліції. Мама тоді їй скaндал закотила, на тему «Якому мужику ти потрібна в погонах». Ольга пішла з дому і оселилася в гуртожитку. Мама бушувала довго. Потім заспокоїлася. У неї ж була я – повна протилежність Ольги: нерішуча і абсолютно невпевнена в собі. За матеріалами

Після відходу Ольги мати взялася за мене всерйоз. Отриману від бабусі в спадок однокімнатну квартиру переписала на мене, сказавши, що з квартирою я буду для женихів цікавішою. І пішли нескінченні знайомства …

З Ольгою підтримувати відносини було складно: у неї навчання, у мене – робота, та ще мати контролювала кожен крок. Одного разу мати мені оголосила, що розмістила на сайті знайомств мою анкету. І вже деякий час веде активну переписку від мого імені. А напередодні з одним погодилася повечеряти. І вручила мені папірець з номером телефону.

Під пильним поглядом мами я подзвонила. Чоловіка звали Микола. Голос у нього виявився приємний. Домовилися про зустріч. Він був таким милим … Далі моє життя круто змінилася. Мати перестала мене контролювати. Варто було тільки сказати, що я зустрічаюся з Миколою, – ніяких питань.

А через місяць мати урочисто видала мені ключі від бабусиної квартири. За Миколу я готова була триматися руками і ногами. Я спочатку думала про нього як про свій пропуск в самостійне життя, але потім раптом зрозуміла, що люблю його. Микола був щедрою людиною і дуже ввічливим. Коля дуже журився, що не може запросити мене до себе. Сказав, що продав свою квартиру, щоб купити нову в новобудові, але будівництво затягувалося. Так що поки він орендував кімнату.

Звичайно, я відразу ж запропонувала йому з’їхатися. Він погодився. А через два тижні зробив мені пропозицію! Я просто не повірила своїм вухам. Треба було поділитися з Ольгою своєю радістю.

Зустрілися, і я їй відразу все виклала. Але сестра сприйняла новину про мою швидке весілля дивно.

Розпитала все, зажадала, щоб я як-небудь підгледіла у Миколи документи і повідомила їй дані, щоб вона їх «пробuла». А я образилася, тому що була впевнена, що сестра мене зрозуміє і порадіє. А вона …

У РАГСі ми з Колею виявилися вдвох. Матері я нічого не сказала, а Ольга мене сильно образила. Я вирішила, що моєю сім’єю буде Микола. І раптом з’ясувалося, що у мого чоловіка є сестра Галя! З нею ми поїхали знайомитися відразу після реєстрації в шикарний заміський котедж. І Галя мене прийняла як рідну! Вона розповіла мені свою історію. З чоловіком вона розлучилася, дітей не було. Жити в цьому будинку їй було важко.

І якось плавно перевела розмову на нас. Намалювала мені щасливе життя в окремому будинку. З дитячою на другому поверсі. Я і правда хотіла, щоб у нас з Колею була сім’я. Хотіла бути хорошою матір’ю своїм дітям, навчити їх, що означає бути рідними братами і сестрами … І те, що Галя говорила, так легко вписувалося в цю нову для мене реальність …

Через три місяці Микола завів розмову про те, щоб нам помінятися. Мовляв, Галя перепише на мене котедж, а ми оформимо їй цю квартиру. Потім, коли добудують той злощасний будинок, свою квартиру я отримаю назад, а свою Коля перепише на сестру. Все буде як треба, у Колі навіть нотаріус знайомий є. Розмови про дітей, про те, що вони стануть продовженням нашої любові і що час йде, стали частими.

Я взяла у Миколи дані Галі. І поїхала до нотаріуса. Але по шляху у мене задзвонив мобільний телефон. Це була Оля. Вона просила мене про термінову зустріч. Сказала, що якщо не зустрінемося, то станеться непоправне! Як би я не була ображена, погодилася. Зустрілися в кафе. Сестра явно нервувала. – Ну, що трапилося? – запитала я. – Я ж у справах їхала! – До нотаріуса? – питає. – Звідки ти знаєш? – здивувалася я. Ольга видала: – Ти збиралася переписати квартиру на сестру свого чоловіка? – Так, – кивнула я, а у самої мурашки по спині побігли.

Читайте також:У ТІ СЕКУНДИ МЕНІ ХОТІЛОСЯ РОЗПЛАКАТИСЯ НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЩО Я ЧОЛОВІК І ВЖЕ НЕ ПІДЛІТОК. МЕНІ БУЛО 23. Я ВСТАВ І ПІДІЙШОВ ДО СТАРОЇ ЛАВКИ, ЯКА СТОЯЛА ПРИБЛИЗНО НА ЦЬОМУ Ж МІСЦІ. У МЕНЕ ТРЯСЛИСЯ РУКИ, Я НЕНАВИДІВ ВСЕ, ЩО МЕНЕ ОТОЧУВАЛО. МЕНІ ЗДАВАЛОСЯ, ЩО ЖИТТЯ МОЯ ЗАКІНЧЕНЕ

Ольга дістала з сумки велику папку і виклала на стіл чотири фотографії. – Це колишні дружини твого Миколи. Вибач, люба, але в знайомства по інтернету я не вірю. Тому попросила свого приятеля з’ясувати, що це за людина. Я ж люблю тебе і турбуюся. – Ти хоч розумієш, що говориш! – розлютилася я. – Ти влізла в моє життя! – Я це зробила, щоб уберегти тебе від помилки! – Помилку я здійснюю зараз, розмовляючи з тобою!

Підступу з боку коханого чоловіка я не чекала … Тут Ольга махнула рукою, і до нас підійшла жінка, яка виклала ще кілька фотографій. Тільки на них була вона з моїм Миколою! Ольга сказала, що Галя зовсім не сестра Миколі. А його колишня дружина. Цю інформацію отримали завдяки тому, що у знайомої моєї сестри збереглася копія дарчої.

За ним друзі Ольги і з’ясували, хто така Галя. Я навіть не помітила, як сльози по щоках побігли. – Мила, – Ольга гладила мене по руці, – у тебе тепер є квартира. З цим аферистом ти розведешся без проблем. – Але нам буде потрібна ваша допомога, – подала голос знайома Ольги. – Щоб вивести цих шaхраїв на чисту воду. Тепер для мене вже все позаду. Живу в новій квартирі. Ту продала, щоб забути про все. Тільки недавно знайшла в собі сили піти з Ольгою в бар.

А вона взяла і притягла туди своїх товаришів по службі. Сказала: – Вибирай! Жоден з них не образить. Всі знають, що я за свою сестру шию зверну.

Звичайно, нікого я не вибрала. Ольга від всіх привіти передає регулярно. Але я ще не можу прийти до тями від колишніх відносин. До сих пір не віриться, що могла так помилитися і мало не опинилася біля розбuтого корита.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел