fbpx
життєві історії
Одразу ж після весілля син переїхав жити до Марини. Та з часом вони таки зрозуміли, що містечко дуже маленьке, і знайти достойну роботу Петру було дуже складно, а без грошей він там їй і не потрібний. Я цій новині дуже зраділа, адже скучала за єдиним сином. Та по приїзду все і почалось. Нашій Марині не догодиш

Мій син Петро, як тільки зробив Марині пропозицію, то вона того ж дня сказала, що жити з нами і навіть в нашому місті вона не збирається. Я, звичайно, була сильно розчарована, адже не хотілось мені відпускати єдиного сина так далеко.

Тому одразу ж після весілля діти переїхали жити в місто до Марини. Та з часом вони таки зрозуміли, що містечко дуже маленьке, і знайти достойну роботу Петру було дуже складно, а без грошей він там їй і не потрібний. Я цій новині дуже зраділа, адже скучала за єдиним сином.

Через пару місяців син з невісткою ощасливили нас новиною, що скоро ми станемо бабусею та дідусем. У нас народилася онучка – Єва.

Марина в декретній відпустці, нашій Євуні 2 роки. Петро на роботі допізна, іноді доводиться працювати і у вихідні, та невістці це не подобається. Вона хоче постійної уваги, турботи і підтримки, та не розуміє найголовнішого, що у Петра на це просто не вистачає часу, адже “апетити” дружити з кожним днем ростуть.

Дитину в садок віддавати не хочуть, ми теж з чоловіком працюємо і не можемо сидіти з Євунею, беремо її тільки на вихідні, щоб Марина змогла відпочити, проїхатися по магазинах та й просто, як вона каже, насолодитися своїм чоловіком.

Та нашій Марині і цього мало. Вона постійно скаржиться на те, що дома одна, що їй нудно, подруги всі залишилися там і вона вже шкодує, що погодилася на переїзд.

Стала ревнувати Петра, перевіряла його телефон, каже, що він багато спілкується з жінками на роботі (хоча в колективі у них жінок зовсім мало), і що коли-небудь він їй зрадить. В мене навіть було таке враження, що вона цього чекає, щоб була причина розлучитися і поїхати до себе додому.

Я намагалася поговорити з Мариною, що якщо вона так буде себе вести, то йому не захочеться повертатися додому після роботи, де його чекає постійно незадоволена дружина з претензіями і звинуваченнями. Я розумію, що від самотності і неробства вона втомилася, але ми можемо оплачувати няню самі, а вона нехай виходить на роботу.

Але невістка не хоче довіряти дитину чужій людині. А я нічого в цьому поганого не бачу, зараз багато хто так робить. Їй ніхто не забороняє запросити подруг в гості, з якими познайомилася на дитячому майданчику, але їй нічим не догодиш.

Боюся, що постійне пиляння Марини доведе сім’ю до розпаду, але до неї це не доходить, як би я не старалася пояснити.

Невістка продовжує провокувати Петра, і я бачу, що він вже втомився від її ниття. Я боюся, що сім’я може розпастися, і дуже цього не хочу. Я не хочу ставати ні на сторону невістки, ні на бік сина. Хочу, щоб вони були разом і у них було все добре. Дуже люблю свою онучку і не хочу, щоб вони знову повернулися жити в те місто, де жодної перспективи по роботі.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – kobieta

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook