fbpx

Одружені ми з Вікою вже два роки, живемо у моїй квартирі нам по 27 років. Вважаю, що настав час подумати вже і про дітей. Служу я по місцю проживання, у Львові. Але мене непокоїть, що дружина працює у ресторані. Дуже хотів би дізнатися жіночу думку на цю тему, навіть напевно покажу дружині коментарі

Одружені ми з Вікою вже два роки, живемо у моїй квартирі нам по 27 років. Вважаю, що настав час подумати вже і про дітей. Служу я по місцю проживання.

Але мене непокоїть, що дружина працює у ресторані. Віка, ще коли була студенткою, почала працювати офіціанткою, зараз адміністратор зали.

Вже протягом року піднімаю розмови щодо її роботи, прошу звільнитися та знайти щось нормальне. Мене не влаштовує нічний режим її роботи, але не лише це. Вважаю, це робота для вільних молодих дівчат, а не для сімейної жінки, майбутньої мами.

Але далі за розмови справа не йде. Дружина слухає мене, киває, навіть у чомусь погоджується, але не йде. Вона має закінчену вищу освіту у сфері туризму, вона цілком могла б знайти іншу роботу. Тим більше, що я нормально заробляю і міг би повністю утримувати сім’ю, поки вона знайшла б інше місце.

Дуже хотів би дізнатися жіночу думку на цю тему, навіть напевно покажу дружині коментарі. Ось поясніть мені, що може тримати заміжню дівчину у ресторані? Навіщо їй вечірній графік роботи?

Я зовсім не ревнива людина, дружині повністю довіряю, знаю, що нічого зайвого вона собі не дозволяє. Але навколо напідпитку люди, компанії, шум і гам. Зараз ще багато людей приїхало звідусіль. Навіщо їй там перебувати?

Дружина аргументує тим, що непогано заробляє. Так Віка й у іншому місці зможе заробити, Львів великий!

Мені вже незручно перед родичами та друзями, адже всі знають, де вона працює, знизують плечима.

А що я можу зробити? Розлучатися? Ставити питання ребром? Порадьте щось.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page