fbpx
життєві історії
Одружилися ми з Назаром майже відразу після знайомства. Скоро йому потрібно було їхати на роботу в інше місто, і ми розуміли, що відстань може вплинути на наші відносини. Але я була щаслива, самовіддано кохала чоловіка, і навіть подумати не могла, що він мені так “віддячить”

Одружилися ми з Назаром майже відразу після знайомства. Скоро йому потрібно було їхати на роботу в інше місто, і ми розуміли, що відстань може вплинути на наші відносини. Але я була щаслива, самовіддано кохала чоловіка, і навіть подумати не могла, що він мені так “віддячить”.

А почалося все після народження донечки. Назар став регулярно затримуватися на роботі, з дитиною я постійно була сама, хіба що в вихідний він трохи з донько пограється і відразу, як тільки вона починає плакати або вередувати, віддає її мені. Я дуже втомлювалася, постійний недосип став моїм супутником, але намагалася триматися, щоб не засмучувати чоловіка, який і без того був постійно чимось незадоволений.

Зараз донечці вже чотири роки, і я зважилася на розлучення. Всі ці роки я терпіла заради дитини, боялася залишитися сама.

Про те, що Назар мені не вірний, я здогадалася давно. А останнім часом він навіть не намагається це приховати, зі мною і дочкорю грубий і хамовитий, не приділяє нам увагу. Більше я не можу терпіти все це, але як подумаю, що доведеться жити самій з дитиною, у якої не буде батька, стає не по собі, і я починаю вагатися. Фінансово теж буде важко, адже ми зараз працюємо удвох, на дитину чоловік грошей не шкодує, але як потім впоратися самотужки?

Ще мене зупиняє те, що мені доведеться їхати назад до батьків. Своєї квартири у мене немає, і не знаю, як вони на це відреагують. З ними живе моя молодша сестра з чоловіком і донькою, а тут ще й я приїду. Прикро, що чоловік так відплатив за мою любов і комфорт, який я, незважаючи ні на що, намагалася йому створити.

Про розлучення я поки йому нічого не кажу, але розумію, що далі так жити не зможу, ми з ним стали чужими, і думаю, що він і сам вже хоче розлучитися зі мною.

Можливо, пмені варто очекати, поки він сам запропонує розлучення, тоді я буду зовсім в іншому становищі,  кинутої дружини, бо інакше він скаже: «Сама цього захотіла, так і живи, як знаєш». А так може житлом хоч якимось забезпечить або піде і залишить нам цю квартиру? З іншого боку – чи захоче він розлучатися. адже його, мабуть. все влашторвує: тут йому перуть, його годують, там – дарують радість…

Автор: Галя

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook