fbpx
життєві історії
– Одружився з жінкою та ще з дитиною? Ганьба! З його-то можливостями? Так у нас всі на роботі над ним сміються!

У моєї знайомої Олі непроста ситуація. Уже кілька місяців вона зустрічається з хлопцем. Відносини серйозні, навіть про весілля подумували. Загалом, все було добре, поки дещо не відбулося.

На новорічних канікулах їх запросив в гості колега Оленого нареченого. Гостей було багато, тому зібралися в заміському будинку.

Колега недавно одружився, причому на жінці з дитиною від попереднього шлюбу. Своїх дітей у сім’ї поки немає, але вони через це не відчували себе менш щасливими. Колега прийняв чужу дитину як свою.

Друзі весело провели час, хтось залишився ночувати, але Оля з нареченим вирішили все ж повернутися додому.

По дорозі Оля поділилася з нареченим своїми враженнями про господарів будинку, і зокрема про те, як його колега добре ладнає з дитиною своєї дружини. І тут нареченого понесло:

– Так у нас всі на роботі над ним сміються! Взяти розведену в дружини та ще й з причепом! Ганьба! З його-то можливостями він би будь-яку підчипив!

Олю, така відповідь здивувала. Але вона списала все на те, що наречений випив, тому і ляпнув таку дурість.

Але, як відомо, що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці. Загалом, вже кілька днів їй не дає спокою те, що сказав її наречений про свого колегу.

Через ці слова, їй вже і не хочеться створювати з ним сім’ю, але кидати його вона не поспішає, адже все інше в їх відносинах її влаштовує.

Звичайно, судити про людину і приймати якісь рішення по одному вчинку складно, але це явний «дзвіночок». І ось тут важливо тримати вушка на маківці.

Буває так, що людина здуру чи сп’яну щось ляпнув, потім сам себе сто раз за це насварив.

Можна закрити очі, якщо це не зовсім вже щось неадекватне. А ось якщо «дзвіночки» постійно повторюються, отже людина явно з гнилизною.

Тому варто прислухатися і придивлятися: чи буде повтор чи ні. І ось якщо людина надто вже «побрязкує», то це привід задуматися: а чи варто взагалі з таким мати щось спільне?

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook