fbpx
життєві історії
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Якось стоючи в черзі, один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Але так серйозно так міркував, зі знанням проблеми.

Він навіть почав вирахувавати на калькуляторі, скільки грошей витратить на м’ясо для чужої дитини та ще на фрукти. Приплюсував годину за годиною час, яке він буде змушений вкласти в чадо, щоб налагодити з ним контакт. Це для нього вийшло вже забагато.

І ще прикинув, скільки часу метушня жінки з дитиною забере особисто у нього. Ви не повірити, навіть емоції і любов, які будуть витрачені на малюка, теж увійшли в його розрахунки.

З того всього чоловік зробив сумний висновок. Він вирішив, що він не може люити і одружитися на розведеній жінці та й ще з дітьми. Йому це занадто невігідно виходить в підсумку, важко навіть йому так.

Читайте також: Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей

Десь пару днів погуляти, походити можна. І це все. Більше нічого не може бут з розведенною жінкою. Ресурсів шкода. Йому ще своїх дітей піднімати, а про чужик навіть думати не хоче!

Якщо з іншого боку все подумати, начебто і правий  цей чоловік. Ось калькулятор, ось зошит з розрахунками. Ось крупа, ось м’ясо, ось пенал до школи, ось шкарпетки. Тільки від цієї зловісної бухгалтерії ставало моторошно, як ніби страшний фільм подивилася.

Тому, що не говорять так про улюблених людей – з калькулятором. А якщо кажуть – це початок кінця.

У мене знайома так з чоловіком розлучилася – одного разу вона захворіла, та так сильно, що навіть встати не змогла. Лежить в гарячці, просить у чоловіка ліки. А чоловік стоїть і мимрить: ну, це дорогувато виходить…

Такі дорогі ліки. Давай може дешевше. Давай як-небудь, так? І тоді, в гарячці вона вирішила, що якщо одужає – тут же побіжить подавати заяву на розлучення. Небезпечно це дуже, коли замість тилу з тобою живе калькулятор.

Ще один товариш одружився з гарною молодою юристкою. А вона раптом візьми та й впадади в депресію. Я говорю не про ту депресію, якою зараз позначають поганий настрій, а про медичний діагноз.

Лежить, значить, вона, в стіну дивиться, і нічого не може зробити з собою. Не може працювати, не може доглядати за собою, сміятися, посміхатися, і, тим більше забиратися – сил немає. І замість того, щоб її лікувати, він через деякий час розлучився. Йому збиратися стало лінь. Чи не для того він дружину заводив, щоб самому збиратися.

Людина-калькулятор це не просто цинізм, це такий особливий склад особистості. Добра від нього можна чекати тільки в форматі «ти мені – я тобі». Але тільки не буває так в сімейному житті.

Тому варто дуже добре приглядуватись до чоловіків, яких ви вибираєте. Потрібно задумуватись чи підходять не тільки вам, а й ще вашим дітям.

Коли попереду – життя і всяке може бути. І хвороби, і провали, і депресії, і горе. І де тут буде підтримка, розуміння? Той стан, коли тобі нічого віддати. Нічим розплатитися.

На те вона і родина, щоб підтримати в таку хвилину – це не те місце, де зводять дебет з кредитом.

Я ось думаю – добре, що він не візьме шлюб з розлученою з дитиною. Щоб він дав тій дитині…..ні ласки, ні турботи?  Я вважаю, що взагалі не потрібно звв’язувати свою долю, якщо він не любить так ,,чужих” дітей!

Він правельно, робить краще нехай він не опікується чужими дітьми. Кращий знайдеться.

Воно для всіх тільки на краще. Любов – не для нього. І діти не для нього. А якщо захочеться йому з роками тепла, нехай приварить ще одну батарею. Так буде для всіх найкраще!

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook