fbpx
Молитва
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

У житті, кожна людина кожн зустрічати і зближуватися з приємними і світлими людьми, але на жаль, це не так просто. Але всі люди різні, і навіть серед добрих є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям.

Бог говорив нам: не суди, та не судимий будеш. Тому молитва від людського зла – єдина вірна і надійна зброя в боротьбі з людськими вадами. Тому варто кожному з нас молитися!

Найсильніша молитва від злих людей

Ворожнеча, заздрість, конфлікти будь-якого рівня, наклеп, чутки, злі язики, агресія й інтриги – все це здатне збити людину зі шляху.

Все це пригнічує людину, завставляє думати про погані вчинки та інші речі.

На щастя, молитви, звернені до Діви Марії, ще ніколи не залишалися не почутими. Молитва від злих людей до Божої Матері – найсильніший захист у важкі дні.

«О, Володарко Небес, Тебе молю, на Тебе надіюсь! Зглянься над рабом Божим (ваше ім’я) і визволи мене від наклепів раптових і від всякого зла з боку заздрісників.

Подаруй, Святійша, мир і спокій і освяти життя моє світлом Божим. Не відмов у милості своїй і в порятунку. Амінь».

Читайте також: – Ну, ти даєш, мамо! Так як тобі не соромно? – розлючено кричала дочка, – заміж зібралася ?!  Ти що здуріла чисто?! А хто кредит виплачувати буде, а? Ти ж підеш геть і всю пенсію свою забереш

Ранкова молитва від ворогів

Кожний ранок у віруючої людини повинен починатися молитви, призначеної для захисту душі від непередбаченого лукавства і зла.

Щоб Божа допомога оберігала вас протягом всього дня – починайте ранок з молитовного звернення до Господа. Молитва звучить так:

“Господи Ісусе! Почуй молитви мої щирі, збережи душу мою чистої, а думки добрими. Допоможи захиститися від скверни, злими людьми насланої.

Істинно вірую в допомогу Твою та в благословення Твоє. Амінь».

Молитва від зла, заздрості та ненависті

В неочікуваний момент, зло може рідступити до нас. Вономає різні форми прояву. Погано те, що найчастіше злі дії невидимі. А якщо ворог невидимий, то і захист потрібен особливий – духовний.

Щоб захиститися від будь-якого нападу, прочитайте молитву від ворогів і заздрісників святому Кіпріану. Слова молитви:

«О, святий угодник Божий, мученик Кипріян. Відомо мені, що до Тебе взивають в хвилини смутні і допомогу тут же від Тебе отримують. Прийми і від мене, недостойного раба Божого (ваше ім’я), прохання просте.

Молися до Господа, попросивши для мене зміцнення віри і в печалях втіхи. Так нехай захистить Він мене від нападу людей злих і всяких дій. Будь, святий Кипріян, мені вірним помічником в боротьбі з ворогами.

Яви мені заступництво своє. З підтримкою. Твій шлях земний пройду й опинюся в Царстві Небесному біля всіх святих. Амінь».

Молитва від людського зла

Люди, які злються на вас бувають дуже небезпечні, оскільки їх злість заподіює біль, руйнує життя будь-якої праведної людини.

Саме оберігаючі молитви від ворогів – найкращий спосіб застереження від зла.

За допомогою від ворогів слід звернутися до Ангела-Хранителя.

«О, заступнику Божий, виконай волю Господа і спаси грішного раба (ваше ім’я). Допоможи подолати всі випробування від негараздів, лайливих слів, образ, заздрості, лестощів, злості і від лукавого.

Не залишай мене без підтримки своєї. Амінь».

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook