fbpx
Цікаве
Один з найсильніших і відомих українських екстрасенсів Роман Завидовський поділився своїм новим передбаченням, яке вселяє маленьку надію. Присутність жіночої енергії у цьому питанні. Чи можливо це, якщо українські війська увійдуть до Криму? навчаться обходитися без них. Ось тоді й кінець ерефії

Один з найсильніших і відомих українських екстрасенсів Роман Завидовський поділився своїм новим передбаченням, яке вселяє маленьку надію.

Один з найсильніших і відомих українських екстрасенсів Роман Завидовський вважає, що фінансове становище Росії та її втрати у цій війні значні.

Президент РФ перебуває у активному пошуку серйозного союзника. Крім того, екстрасенс відчуває присутність жіночої енергії у цьому питанні.

Проте знайти нових союзників за умов, коли довіра до очільника кремля тане на очах, буде дуже важко. Хіба що президент Білорусі завжди підставить надійне плече. Але чи так буде завжди? Питання неоднозначне.

У новинах з’явилися гучні заяви про те, що ядерний удар можливий, якщо українські війська увійдуть до Криму.

Але пан Роман говорить про те, що до застосування ядерного озброєння не дійде. Натомість може бути масове бомбардування, що, як і раніше, не несе в собі нічого хорошого.

Деокупація Криму – один із етапів, який мають пройти українські військові, щоб протистояння нарешті закінчилося.

Усі розуміють, що 2022 року це не станеться, оскільки російські військові окупували досить велику частину України. Проте наступного року ситуація почне прояснюватись, вважає екстрасенс.

За словами Романа Завидовського, битва за Крим буде серйозною. Без втрат не обійтись. Однак, правда, так чи інакше, на боці України.

Кажуть, що війну можна закінчити лише у тому випадку, якщо Україна почне дзеркально відповідати на кожен новий ракетний удар Росії. Іншими словами, за обстріли Києва летітиме вже в Москву.

Екстрасенс каже, що у 2022 році подібний розклад навряд чи можливий. По-перше, війська України поки що не мають такого озброєння з такою дальністю дії. По-друге, ніхто не знає, які наслідки це спричинить.

Однак шанси вражати по Росії значно зростуть у 2023 році. І сама Україна стане сильнішою, і можливостей вона матиме більше. Йдеться і про постачання серйозної допомоги, і фінансування західних партнерів.

Проте уникнути втрат як серед військових, так і серед мирного населення наступного року буде важко. Тому наголошуємо, наскільки важливо не ігнорувати сигнали про повітряні тривоги і перебувати в укриттях під час них.

Існує думка, що Росією управляє на Путін, а ціла група людей, а сам президент має масу двійників. За словами Завидовського, кремлівська верхівка поки що не думає про капітуляцію. У своїх рішеннях ці люди мислять дуже наївно. Вони намагаються заробити якнайбільше грошей на війні. Багато хто з них незабаром почне тікати за кордон. говорить експерт.

Як закінчиться конфлікт в Україні

Керівництво Росії не перестає говорити про те, що всі цілі так чи інакше будуть досягнуті. Проте Роман Завидовський, як і інші фахівці, упевнений, що на РФ чекає тотальний крах.

Щоб триматися на плаву, російська держава продовжуватиме шантажувати світ своїми ресурсами. Проте інші країни навчаться обходитися без них.

Слава Україні і ЗСУ! Миру всім і Божого захисту.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page