fbpx
Цікаве
Один з найсильніших українських екстрасенсів, циганський практик Роман Завидовський, що належить до родових магів по матері, 22 жовтня несподівано поділився своїм видінням, дещо моторошним, як він сам говорить. “Я бачив Поле Бою”

Один з найсильніших українських екстрасенсів, циганський практик Роман Завидовський, який належить до династії родових магів по лінії матері, несподівано поділився своїм видінням, дещо моторошним, як він сам говорить.

– Мені наснився воєнкомат, що мене призивають, я тримаю в руці повістку, – розповідає пан Роман.

Я приходжу в воєнкомат, але там щось не те – все покрито пилом, все в порохах. І жодної людини. Пусто. Я підходжу до воєначальника, який є єдиною людиною. Такий стари-старий дядько, років 90.

Я сідаю до нього за стіл і бачу, що в нього чай зацвів, цвіль в чаї. І все запилючене. Він бере мою повістку і каже, щоб я перевдягався у форму і йшов на полігон чи на фтонт.

Я йду, переодягаюся, але бачу, що все одно тут щось не те, все старе, якесь все в пилюці. Я у формі повертаюся до діда, він дає мені зброю і каже: “Йди воюй”.

Я виходжу на фронт і бачу, що все вигоріло, чорне, немає жодної живої душі, техніка вся вигоріла, все темне, одна чорна земля, навіть жодної рослинки  травинки нема, все вигоріло. З ким же мені боротися?

Я розвертаюся, повертаюся назадв той воєнкомат і шукаю того діда, але не знаходжу його. Я голосно кличу, питаю: “А з ким мені воювати? Де всі? Проти кого? Де люди? Довкола – одна чорна земля.”

Але у відповідь – тиша, нічого не чую. Тоді я перевдягаюся у звичний одяг, лишаю зброю, виходжу з цієї будівлі.

І тут я бачу біля себе янгола з великими крилами у білій рясі, а довкола – пустота, жодної людини.

Цей янгол простягає мені руку, каже: “Пішли за мною, я тебе поведу, тобі треба побачити це самому на власні очі, але треба трохи почекати, бо дорога довга.”

Ось такий довгий і дивний сон я побачив. Насправді він дійсно моторошний, це не просто так я його побачив, щось насправді відбувається.

Один Бог знає, віщує щось видіння циганського оракула, чи це просто сон, не наділений жодним змістом, вірити його пророцтву, чи ні – вирішувати вам самим. Час покаже, як воно буде насправді.

Ми ж віримо в незлазнімність наших воїнів, в Божу допомогу і нашу Перемогу, яка наближається з кожним днем. Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page