fbpx
Суспільство
Один з відомих українців вельми неочікувано висловився про Софію Ротару, назвавши зіркову артистку не більше, ніж бабусею: – А пенсія в неї – повірте мені, там така пенсія! Вам би таку пенсію – ви б тут не сиділи і не парилися

Один з відомих українців вельми неочікувано висловився про Софію Ротару, назвавши зіркову артистку не більше, ніж бабусею: “Хто вона зараз? Вже бабця. На пенсії,” – сказав він.

Мова про українського продюсера Володимира Бебешко, який став учасником нового епізоду “Культурна оборона”. Випуск 11 серпня вийшов на YouTube-каналі STAND UP Battle Club.

Так ось, під час спілкування з 65-річним Бебешко ведучі запитали продюсера про 75-річну українську співачку Софію Ротару, якою він колись записував один з її альбомів.

– Ви співпрацювали з Софією Ротару. Розкажіть: хто вона зараз? – запитали у Бебешко.

– З Софією Михайлівною Ротару, вибачте. Вона вже бабуся. На пенсії, напевно. А пенсія в неї – повірте мені, там така пенсія! Вам би таку пенсію – ви б тут не сиділи і не парилися, – відповів Бебешко.

Раніше продюсер говорив, що його власна пенсія складає 1800 гривень.

Не беремося оцінювати, чи має право Володимир Бебешко робити подібні заяви. Але вік і життєві досягнення Софії Михайлівни дійсно варті поваги.

Нагадаємо, Ротару народилася 1947 року в Україні. Досягра приголомшливих успіхів у творчій кар’єрі.

Прикоро, що після 2014 року виступала в РФ та брала участь у зйомках російських шоу, у тому числі для провладних кремлівських каналів.

28 лютого, на п’ятий день вторгнення, Ротару опублікувала у Instagram фото українського прапора, повідомивши, що на той момент перебувала у Києві. “Свобода коштує дорого, це правда. Але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей і руйнували міста України?” – додала Ротару.

7 серпня співачка повідомила у Instagram, що допомагає сім’ям українських військових.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.