fbpx

Офіс Президента України прокоментував “зникнення” Шойгу, Герасимова й інших – публічним наразі лишився тільки Лавров. Що це означає

Офіс Президента України прокоментував “зникнення” Шойгу, Герасимова й інших – публічним наразі лишився тільки Лавров. Чому так сталося і що це означає?

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав “цікавим інформаційним нюансом” зникнення з публічного простору ключових фігурантів силового блоку Росії й економістів. Про це Подоляк написав у Telegram.

“Цікавий інформаційний нюанс. Уже близько двох тижнів у федеральних ефірах РФ та на публічних протокольних заходах немає двох ключових фігурантів силового блоку Росії – міністра Шойгу та начштабу Герасимова.

Зникли. Немає також системних і важливих протокольних заяв інших важковаговиків, включно з головами спецслужб Патрушевим, Бортниковим, Наришкіним. Також зникли з обов’язкових протоколів. Гучніше, ніж зазвичай, мовчать економісти – прем’єр Мішустін, голова ЦБ Набіулліна, міністр Решетніков. Словом, усі намертво зникли навіть із публічного протокольного простору”.

За словами Подоляка, у російському публічному просторі залишився тільки глава МЗС Сергій Лавров, “який намагається на зовнішніх ринках довести, що якщо росія не знущуватиме мирних громадян України, то Європа може задумати погане” і прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, “який періодично щиро вірить, що все “за планом спецоперації” і тому обов’язково необхідно отримати для рф п’ятий пакет санкцій із нафтовим ембарго та закриттям світових портів”.

Залишилися “на людях”, зазначив радник голови ОП, і класичні російські пропагандисти, “які продовжують наговорювати на людях собі на цілком конкретні юридичні претензії “після””.

“Цікава тиша”, – додав він.

Зазначимо, що саме російські ЗМІ у середу звернули увагу на те, що міністр оборони рф Сергій Шойгу перестав з’являтися у публічному просторі з 11 березня, тобто його не видно 12 днів із 28, поки триває війна в Україні. Після 11 березня не повідомлялося і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова.

Що це означає – скоро побачимо.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page