fbpx
Шоу-бізнес
“Ох і достойно! Ну, Аллочка, молодець!” Примадонна дала гідну відсіч на закиди пропагандиста Соловйова, після повернення зірки в росію (фото)

“Ох і достойно! Ну, Аллочка, молодець!” Примадонна дала гідну відсіч на закиди пропагандиста Соловйова, після повернення зірки в росію.

Відомий російський пропагандист Володимир Соловйов налетів на естрадну співачку Аллу Пугачову із образами після її повернення до РФ. Зокрема, кремлівський рупор обізвав Примадонну “тим, що неприємно пахне” та звинуватив у дріб’язковості, нібито вона приїхала на батьківщину через відсутність грошей. Артистка відповіла на його глузування.

Звернення до Соловйова співачка опублікувала на особистій сторінці в Instagram. Пугачова не церимонилася.

“Шкода Володю. Так і лопнути можна від злості і хaмства”, – написала вона.

Соловйов у своєму монолозі про Пугачову задів і її чоловіка, відомого пародиста Максима Галкіна, який з 24 лютого виступає проти війни в Україні та засуджує режим Путіна.

“Ви навіщо все це … тягнете назад до Росії? Повернулася дехто Пугачова. Ніжкою відчиняє дверцята Rolls-Royce. Щоб нас знову повчати? Та народ відповів, що думає про неї. Хто взагалі вирішив, що якщо людина була колись великою, то її велич підтверджується мовчанням у найважливіші моменти в історії. Повернулась, щоб дітей до школи відправити? І не помітила, що чоловік ніс, і не сказала ні слова? Приїхала навіщо? Гроші закінчилися?” – видав одіозний пропагандист у одному з ефірів своєї авторської програми.

Бог високо, і все бачить!

Правда на нашій стороні!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – з вільних джерел