fbpx
Цікаве
Ох і дивину напророкувала болгарська провидиця Ванга на кінець 2022 року! Якщо її слова розшифрували правильно, то світ вже ніколи не буде, як раніше. Якими провидиця описувала останні місяці 2022 року та про що попереджала? Вірити чи ні, але свого часу Вангелія Пандєва Гуштерова колись побачила Другу світову війну до її початку, появу ядерної зброї та розвал СРСР. Результат зустрічі буде приголомшливим у недоброму сенсі

Ох і дивину напророкувала болгарська провидиця Ванга на кінець 2022 року! Якщо її слова розшифрували правильно, то світ вже ніколи не буде, як раніше.

Болгарська сліпа полинула на небеса 26 років тому, але про її пророцтва люди не забули й досі. Якими провидиця описувала останні місяці 2022 року та про що попереджала?

Баба Ванга прославилася на весь світ даром пророкування, який їй приписували.

Вангелія Пандєва Гуштерова колись побачила Другу світову війну до її початку, появу ядерної зброї, розбудову та розвал СРСР.

Її прогнози вивчають з року в рік, знаходячи нові і нові ключі до розгадок майбутнього. Поточний 2022-й найвідоміша болгарська сліпа назвала «роком змін».

Тепер, коли рік майже закінчується, всі розуміють чому. Що пророкувала Ванга на кінець 2022?

Таємнича епідемія

Оптимізму метафоричні фрази, якими сипала провидиця, не вселяють. Ванга передбачала, що часи під кінець 2022-го настануть похмурі, темні.

У вигляді епідемії чи іншої хвороби повернеться пандемія, що вирувала 2021-го і забрала мільйони життів.

За прогнозами Ванги, клімат зміниться і заморожені частки недуги почнуть надходити у повітря. Тлумачі не виключають, що мову Ванга вела все ж таки про нові штами знайомої пандемії.

Боротьба за воду

Ванга бачила, що наприкінці 2022-го у низці країн світу почнеться нестача питної води. Наслідком стануть спроби політиків знайти альтернативні шляхи її здобуття.

«Буде біда. Води не стане. Нема чого людям пити. Усі битимуться за воду. Закриватимуть її у банки. Вона стане дорожчою за нафту і золото. Люди ходитимуть і обмінюватимуть золото на воду», – такими одкровеннями приголомшила Ванга, пишуть деякі видання.

Болгарська сліпа говорила, що планета почне мстити людям за недбале ставлення: Індії вона передбачила масовий голод, а Австралії та країнам Азії «сильні напади повеней», множинні землетруси і навіть цунамі.

Вторгнення прибульців у 2022 році

Звучить як фантастика, але життя вчить нас не дивуватися взагалі нічому. Провидиця давним-давно дала прогноз, що на початку 2023-го зміниться орбіта Землі, а перед цим, наприкінці 2022-го, до нас нібито завітають прибульці.

Позаземні істоти відправлять на планету астероїд і результат зустрічі буде приголомшливим у недоброму сенсі, говорила баба Ванга.

Вірити чи ні у такі тлумачення слів Вангелії нам з вами  – це справа особиста. Але світ змінюється – тут не посперечаєшся.

Однак ми сподіваємося, що людство схаменеться і добро переможе, що Бог не залишить на призволяще нас, своїх дітей.

Сьогодні ж нам головне вистояти – у нашому протистоянні злу і несправедливій агресії. Ми віримо в наші ЗСУ і в перемогу України, продовжуючи наближати її кожен на своєму місці!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.