fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Про жінок
“Ох, люба… Іноді так багато часу минає, поки нарешті щось зрозумієш.” Не знаю, як ви, а я дочекалася і вже читаю: нова книга Елізабет Гілберт на поличках книжкових магазинів. Під час її написання Гілберт важко переживала смерть своєї коханої людини – близької подруги і партнера Райі Еліас.

Свого часу її роман «Їсти, молитися, кохати» став світовим бестселером, а ім’я самої письменниці дізнався кожен, хто стежить за літературним життям.

Елізабет Гілберт заслужено вважається одним з найвпливовіших американських авторів і наших днів.

Головна героїня нового роману Гілберт – Вівіан Морріс. Знайомимося ми з нею, коли дама вже в поважному віці – їй 95 років. Одного разу вона отримує лист від дочки свого давнього коханця, в якому та цікавиться: ким же був її батько в житті Морріс?

Намагаючись відповісти на це питання, жінка починає згадувати своє життя. І їй є що згадати!

Її молодість припала на 1940-ві. Тоді вона була відрахована з престижного навчального закладу, і батьки відправили її до тітоньки Пег. Однак Пег виявилася не така проста, як хотілося б батькам, – вона тримала свій театр, де ставилися в тому числі і пікантні шоу в дусі бурлеску. Вівіан стала шити костюми до цих вистав, подружилася з місцевою актрисою, яка навчила її жити на повну.

Хоча Гілберт, за її власними словами, хотіла написати роман приємний, як «келих шампанського», їй вдалося зробити значно більше. Так, книга читається легко, проте письменниця не забула і про зміст.

Весь текст побудовано на одній простій, але важливій ​​думці: жінка може – і навіть повинна! – бути щасливою так, як їй того захочеться, і не варто звертати увагу на стереотипи.

Для самої Гілберт ця ідея про щастя – глибоко особиста тема. Вона і сама не раз йшла проти суспільних стереотипів – наприклад, коли розлучилася з чоловіком заради життя зі своєю подругою.

За метеріалами 

Related Post

facebook