fbpx
Шоу-бізнес
Оксана Марченко зізналася, чому більше не веде популярні шоу: “Тепер можу сказати. Невже ви думаєте, що я б пішла за своїм бажанням?”

Відома телеведуча розповіла, що її попросили піти через політичні погляди чоловіка.

Телеведуча Оксана Марченко зізналася, чому перестала вести популярні телепроекти “Х-Фактор” і “Україна має талант”, які виходять на каналі СТБ. Про це знаменитість розповіла в інтерв’ю ресурсу “Страна”.

За словами телезірки, на початку 2017-го її попросили залишити обидва проекти, а також пізніше покинути “Танці з зірками” через політичні погляди чоловіка Марченко – депутата Віктора Медведчука.

– А хто вам сказав, що я пішла? “Х-Фактор”, “Україна має талант” – проекти, яким я віддала найкращий час свого життя. 13 сезонів! Тоді у цих шоу були найкрутіші рейтинги, які більше нікому і не снилися. Невже ви думаєте, що я за своїм бажанням пішла б? – сказала Марченко. – Одного разу до мене додому приїхав Володимир Бородянський, який тоді був керівником холдингу StarLightMedia, і запропонував мені звільнитися за власним бажанням. Він наводив багато аргументів, але в цілому все зводилося до того, що я стала неугодною. Вони хотіли позбутися мене за всяку ціну. Зрозуміло, це все через Віктора. Як і у випадку з проектом “Танці з зірками”, це була дискримінація мене, як дружини, через політичну позицію і поглядів чоловіка.

До слова, на завершення розмови про чоловіка Марченко підкреслила, що вважає його патріотом України.

Про це інтерв’ю телеведуча написала і в своєму Інстаграм, зазначивши, що раніше не мала сміливості розповісти всю правду. До посту Марченко додала фото, на якому позує на тлі морської хвилі, в темній кофтині і окулярах від сонця з коричневим склом.

“Друзі, ви хотіли дізнатися правду, чому мене немає в ваших улюблених шоу? Всі відповіді – в моєму новому інтерв’ю. Тільки завдяки вам, мої дорогі передплатники, я знайшла сміливість про це розповісти вперше”, – написала Марченко.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, , Інстаграм, VIVA.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook