fbpx
життєві історії
Оксані, моїй дружині, було всього тридцять років, як вона стала нашим з Яринкою ангеликом. Ми обоє важко пережили цей час. Та одного дня до мене прийшла моя мама, і сказала, що для Яринки буде краще, якщо я в дім приведу жінку. І ви знаєте, цей момент не забарився. Це була неділя

Оксані, моїй дружині, було всього тридцять років, як вона стала нашим з Яринкою ангеликом. Ми обоє важко пережили цей час. Та одного дня до мене прийшла моя мама, і сказала, що для Яринки буде краще, якщо я в дім приведу жінку. І ви знаєте, цей момент не забарився. Це була неділя.

Маленька Яринка  залишилася без мами, коли їй було лише дев’ять років. Оксани не стало дуже рано. Їй було лише 30 років. Добре, що Ярина залишилася зі своїм батьком Іваном. Два роки гірко сумував Іван по своїй коханій. Іноді навіть чарку до рук брав.

Добре, що мати вчасно змусила його зупинитися, нагадавши, що хоч Оксани більше немає, у нього залишилася ще дочка, яку треба ростити і якій потрібна сім’я. І справді, сім’я — промайнуло в голові у Івана і він став уважніше придивлятися до своїх незаміжніх колег на роботі.

А раптом хтось із них і справді зможе стати мамою Яринки, а йому чудовою дружиною. Почав свої стосунки Іван спочатку з Оленою, високою, неймовірно красивою жінкою, що була на три роки молодшою. Чомусь Олена здавалася йому найкращим варіантом дружини, щодо матері можна було посперечатися. Було щось у її погляді не дуже хороше, але Іван цього не помічав, настільки вона його приваблювала, як жінка.

Якось чоловік привів Олену додому, щоби познайомити з донькою. Яринка відразу побачила, що собою нова знайома батька представляє. Справжня хижачка, яка з Іваном була лише заради грошей. Та й з Яриною вона поводилася дуже награно. Поки батько був у кімнаті, вона хапала її за щоки, щось мило шепотіла, а коли вони були разом із Яриною, тут же зависала в телефоні і говорила їй не заважати. Яка з неї мати? Добре, що мати Івана зупинила сина, щоб той не зробив поганого вчинку.

Ще через пів року в будинок Іван знову привів жінку. Вони познайомилися на одному корпоративі – Роксолана була з іншої компанії. І знову та сама історія. Роксолана, як та намальована лялька, усе, що її цікавило, — гроші, та ще й великі. Ярині вона одразу не сподобалася і дівчинка про це сказала батькові. Але він не звернув уваги. Навіть образився на Ярину, мовляв, вона не хоче, щоб батько був щасливий.

Вони з Роксоланою навіть побралися і прожили разом півтора роки, коли Іван дізнався, що Роксолана йому наставляє роги. Розлучення, поганий стан, Іван просив прощення у дочки, що не послухався її тоді. Він ще добре відбувся, що не переписав на Роксолану частину будинку, як вона просила.

Напевно, Іван ще довго шукав би собі кохану, якби якось не прийшов до дочки до школи і не побачив її улюблену вчительку, Вікторію Василівну. Ось уже проти цього союзу Ярина не була. Саме Вікторія Василівна завжди ставилася до неї як до рідної доньки, адже у самої дітей не могло бути. Саме вона її підтримувала усі ці роки. І коли батько та Вікторія Василівна відгуляли весілля, Ярина усвідомила, що нарешті знайшла другу маму.

Фото ілюстративне