fbpx
Суспільство
Оле-оле-оле-оле, чекають удома мами солдат! “Назад, Росія! Назад”. Популярний музикант і лідер російського гурту “Ногу звело!” Покровський не побоявся висловитися і закликав російських окупантів повернутися додому

Популярний музикант і лідер російського гурту “Ногу звело!” Макс Покровський не побоявся висловитися і закликав російських окупантів повернутися додому.

Російський гурт “Ногу звело!” 9 травня на своєму каналі у YouTube презентувала відео на пісню “Назад, Росія”, заспівану на мотив футбольного гімну “Оле-оле”.

У ролику показані кадри за участю російської військової техніки та російських військових, які рухаються у зворотний бік.

“Оле-оле-оле-оле, чекають вдома мами солдатів. Оле-оле-оле-оле, назад, Росія! Назад”, – співає в кожному із шести куплетів фронтмен групи Макс Покровський, перераховуючи по черзі тих, хто чекає на російських окупантів вдома у РФ.

А ще 19 квітня Покровський презентував антивоєнну пісню “Покоління Z”.

Пісня починається зі звернення до населення РФ: “Росіяни, ми все втратили, а було так добре на початку: велика країна і демократія, нафтова труба… Росіяни, ми здичавіли.”

В одному з куплетів співак співає, що він “не з цими і не з тими”, а “сам собою, таким і залишуся”.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.