fbpx
життєві історії
Олег не хотів йти від Юлі і ще майже рік вони сподівалися на диво. Але дива не сталося. І тоді вони розлучилися. Навіть коли розлучилися, теща не сказала ні слова докору на адресу зятя, їй нема на що було ображатися на хорошого зятя, який всі ці роки був люблячим чоловіком її дочки

Олег і Юлія прожили в шлюбі десять років. Це були щасливі роки, тому що вони люблять один одного. За ці десять років купили власне житло, обоє здобули перемогит в професії.

Олег працює менеджером у будівельній компанії, а Юля стала хорошим юристом. Вони навіть не сварилися ніколи, а якщо траплялася маленька сварка, то швидко мирилися.

Може бути тому, що мати Юлі, Ніна Михайлівна завжди ставилася до зятя, як до улюбленого сина, оточивши його материнською турботою, повагою та розумінням. І зять відповідав добром на добро: Ніна Михайлівна стала для нього улюбленою тещею, яку він кличе мамою.

Здавалося б, у Олега і Юлії є все для щастя. Єдине, кого в їхній родині немає – це дітей. Друзі їх сім’ї якось сказали: «У вас є все: робота, будинок, любов. Для повного щастя не вистачає тільки дитини».

Протягом останніх п’яти років для Юлі і Олега дитини – стала не приємною темою. Проходили обстеження – здорові обоє, але ніяк не вдається. Юля вже зневірилася, що зможе мати дитину і вирішивши, що дітей немає з її вини, запропонувала розлучитися.

Олег не хотів йти від Юлі і ще майже рік вони сподівалися на диво. Але дива не сталося. І тоді вони розлучилися. Навіть коли розлучилися, теща не сказала ні слова докору на адресу зятя, їй нема на що було ображатися на хорошого зятя, який всі ці роки був люблячим чоловіком її дочки.

Ніна Михайлівна, хоч і переживала за доньку, але вирішила, що це їхня справа. Вона підтримувала Юлю, умовляючи не здаватися і сподіватися на краще.

Рік Юля і Олег жили нарізно – вони вже офіційно були розведені. Але напередодні ювілею Ніни Михайлівни, Олег зателефонував Юлі і сказав, що теж хоче привітати улюблену тещу. А оскільки їде у відрядження, то запропонував гроші на дорогий подарунок Ніні Михайлівні, яка для Олега і раніше була мамою.

У день ювілею Олег зателефонував і привітав Ніну Михайлівну один з перших. Вона слухала його привітання зі сльозами на очах. Єдине, про що шкодувала Ніна Михайлівна, так це про те, що Юля і улюблений зять Олег не разом. І ще тому що він не зможе приїхати на ювілей.

Але вона як і раніше не втручалася в життя Юлі та Олега. Якщо просять поради чи допомоги, не відмовляє і завжди рахується з думкою дітей. Спокійна, добра, усміхнена, вона так і залишилася в серці зятя милою тещею.

Коли Юля і Олег після року розлуки вирішили зійтися, довго не говорили про своє рішення Ніні Михайлівні. І тільки коли знову зареєструвалися, тоді і обрадували улюблену маму. За рік розлуки у них, немов з’явилося друге дихання. Вони зрозуміли, що хочуть залишитися разом, хочуть бути однією сім’єю.

І звичайно, вони постараються, щоб в їхній родині були діти. Вони ще молоді і не все втрачено, тому щоб не трапилося, завжди будуть разом. Адже у них така потужна підтримка з боку мами – Ніни Михайлівни.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page