fbpx
життєві історії
Олег не поспішав знайомити мене зі своєю обраницею. І це мене насторожило. “Я приведу її в гості, коли буду впевнений, що у нас все серйозно”, – повторював син. І ось Олег сказав, що запросив дівчину на цей Новий рік до нас додому. Коли я побачила її, просто дар мови втратила. Це ж що таке? Мені стало недобре, і я попросила її піти

Мені 55 років, за плечима розлучення та двоє дорослих дітей. Донька вже давно вийшла заміж та народила двох прекрасних діток.

Чоловік, мій зять, у Віри просто прекрасний: роботяга, допомагає вдома та любить дітей усім серцем. Тому за доньку я не хвилююся, бачу, що в неї все чудово.

А ось із сином моїм справи гірші. У стосунках він завжди мав проблеми. То знайти нікого не міг, то дівчата виявлялися не порядними. Якось Олегу знадобився цілий рік, щоб «відійти» після невдалого розриву та зав’язати нові стосунки.

Але син не поспішав знайомити мене зі своєю обраницею. І це мене насторожило.

“Я приведу її в гості, коли буду впевнений, що у нас все серйозно”, – постійно повторював син. Звісно, це здавалося мені дивним. Але я не наполягала і просто чекала. Як виявилось, не дарма все це виглядало якимось ненормальним.

Якось син сказав, що запросив дівчину на цей Новий рік до нас додому. Він відразу попередив, що вона трохи старша, ніж він. Щоправда, він запевняв, що це зовні навіть не відчувається. Я не звернула на це уваги, адже головне, щоби син був щасливий. Але коли я побачила її, просто дар мови втратила. Це ж що таке?

Пані виглядала дуже зріло і якось втомлено. Та й одягнена вона була досить просто. А під час розмови з’ясувалося, що вона двічі розлучалася та виховує трьох дітей. Подумати тільки!

Не передати словами те, наскільки я засмутилася. Я навіть не могла з нею розмовляти. Не таку дівчину я хотіла бачити у ролі майбутньої дружини свого рідного сина. Необережно я натякнула цій Юлії, що розчарована вибором сина.

Жінка на це сказала, що троє дітей не завадять їй подарувати мені онука. Мені стало недобре, і я попросила її піти. Олег пішов з нею і я зустріла Новий рік сама.

Не знаю, як пояснити синові, що мені не потрібна така невістка. Звичайно, я хочу, щоб моя дитина була щасливою. Але яке майбутнє на нього чекає з розлученою та її трьома дітьми? Як він забезпечить їх усіх і що буде, коли з’являться власні діти?

Нехай поживе з нею у цивільному шлюбі якийсь час. Почуття охолонуть, і вони розійдуться. Але я ніколи не дам згоди на офіційний розпис та весілля. Це немислимо! Ця жінка одразу мене не злюбила. Боюся уявити, якою невісткою вона буде для мене і дружиною для сина. Боже борони.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page