fbpx
Суспільство
Олег Сенцов одружився і розповів про своє весілля й кохану: “Я приїхав на два дні. Відчуваю себе щасливим. Війна триває, життя може обірватися будь-якої миті, але є речі, заради яких варто воювати і жити” – подробиці

Олег Сенцов 5 липня одружився і розповів про своє весілля й кохану.

Колишній політв’язень, український режисер Олег Сенцов, який у складі ЗСУ захищає Україну від російських окупантів на Донбасі, в ефірі національного телемарафону розповів про своє весілля з директором з адвокації американської компанії Ridgley Walsh Веронікою Вельч.

Інтерв’ю із Сенцовим опубліковано 7 липня на YouTube-каналі ТСН.

Сенцов поділився, що вони з Вельчем перебували у стосунках вже “певний період часу”, але їх розлучила війна.

– Я вирішив, що це жінка, яка мені справді потрібна. З’явився період, коли ми могли розписатися. Я приїхав на два дні. Відчуваю себе щасливим. Війна триває, життя може обірватися будь-якої миті, але є речі, заради яких варто воювати і жити”, – поділився режисер.

Отже, 5 липня 2022 року Сенцов та Вельч стали чоловіком та дружиною. Про те, що вони перебувають у стосунках, Сенцов повідомив ще у березні 2022 року.

Від попередніх стосунків Олег Сенцов має трьох дітей. Дорослі Аліна та Владислав – діти від першого шлюбу. Про народження третьої дитини – дочки Емми – Сенцов повідомив 5 лютого 2021 року. Вона народилася 16 грудня 2020 року. З її матір’ю, українською поетесою Юлією Бабич Сенцов зустрічався кілька місяців. Про цікавий стан Бабич дізналася вже після розлучення.

Нінішня дружина сенцова Вельч народилася в Івано-Франківську, закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Її екс-чоловік – колишній координатор руху “Чесно”, політичний консультант Андрій Круглашов. Вони мають спільну дитину.

Щастя, кохання і миру новонародженому подружжю!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.