fbpx

Олег сказав, що в нього дома ремонт, і робочих потрібно контролювати, тому після недовгих зустрічей, він біг додому. Минуло пів року і я стала наполегливіше питати, де він насправді живе. І тут мені Олег і зізнався, що насправді, в нього є дружина і двійко діточок. Він показав мені фотографії сім’ї на своєму мобільному, і я була сама не своя. – Оленко, я їх дуже люблю, але й тебе також, і я не хочу тебе втратити. Чи погодишся ти на такі стосунки зі мною? – Мені вдруге потемніло в очах

Я чудово ладнала з Олегом, і у мене було відчуття, що він посланий мені Богом. Але через деякий час він сказав мені, що я не єдина жінка в його житті. У Олега є дружина та двоє дітей.

Коли Олег сказав мені правду, я спочатку подумала, що це поганий жарт. Ми переглядали фільм і чудово проводили час. І раптом він сказав таке приголомшливе речення: “Знаєш, у мене є дружина і двоє дітей…”

Я познайомилася з Олегом в кондитерській, де працюю. Він регулярно ходив за чимось солодким і завжди казав, що приносить це своїм колегам по роботі, щоб зробити їх життя трішки солодшим.

Хоча нам не дуже і можна на роботі, та ми завжди обмінювалися кількома словами. Одного разу він прийшов в крамничку в кінці робочого часу.

Я спершу розчарувалася, бо на полицях було вже пусто. Але виявилося, що він не любить солодкого. Він прийшов до мене.

– Можна я пригощу вас кавою? Я чую по запаху, що вона у вас дуже файна, – запропонував він, усміхаючись мені.

Після цілого дня за прилавком я рада трохи відволіктися. Тож я зробила каву для нас обох, і ми почали розмовляти. Я зрозуміла, що Олег дуже милий.

Він добре виглядає і дуже ввічливий. У нього гарні зуби і він любить посміхатися. Коли Олег дивився на мене, я теж не могла не посміхнутися. Є в цьому щось таке, що вражає людину. Тому я навіть не опиралася, коли він запросив мене на зустріч.

Це не зупинилося на одній зустрічі, і я поступово зрозуміла, що відчуваю до нього щось більше…

Я живу разом з подругою. Ми орендуємо квартиру недалеко від робочого місця. Але в мене там окрема кімната, тому Олег міг відвідувати мене.

Він ніколи не ночував у мене, завжди йшов додому. Олег казав, що його квартира на ремонті, і робочі там такі, що їх постійно потрібно тримати на контролі.

Спочатку я не заперечувала, але через пів року це мене почало дивувати. Я хотіла піти подивитись, бо мене цікавило, де і як насправді живе Олег. Він кожен день заходив чистим і охайним, що не вкладалось в моїй голові під час ремонту.

Коли я запитала Олега про це, він намагався це якось приховати. Але одного разу, коли ми сиділи ввечері за переглядом фільму, я знову підняла цю тему.

– Олежику, а як справи з твоїм житлом?, – запитала я.

Зітхнувши, він мені таки відповів.

– Це трохи відрізняється від того, що я тобі сказав на початку нашого знайомства. Розумієш, у мене є дружина і двоє дітей…

В цей момент мені потемніло в очах…

Тоді я подумала, що це може бути поганий жарт. Я перепитала, чи він не жартує, але Олег лише похитав головою.

Він показав мені фотографії сім’ї на своєму мобільному телефоні, і я просто була сама не своя.

– Оленко, я їх дуже люблю, але й тебе також, і я не хочу тебе втратити. Чи погодишся ти на такі стосунки зі мною? – запитав він мене, і від цього мені вдруге потемніло в очах.

Я не розумію, як він міг думати, що він може мати стосунки зі мною та сім’єю одночасно. Якби я з самого початку знала, що буду в ролі “номер два”, можливо, все було б інакше. Але він змусив мене закохатися в нього.

Він обманював не лише мене, а й свою дружину…

Я сказала Олегу покинути мою квартиру і більше ніколи мені не телефонувати. Мені шкода, що чоловік, якого я вважала найкращим в світі, вчинив зі мною так…

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page