fbpx
Цікаве
Олег Скрипка виконав англійською легендарну пісню “Два кольори”. Вийшло незвичайно і оригінально! А як вам такий варіант українського культового хіта? (ВІДЕО)

Вчора, у День вишиванки, “Два кольори” прозвучали по радіо у США, Великій Британії та Австралії, де є великі українські діаспори.

А ось Олег Скрипка виконав легендарну пісню “Два кольори” англійською мовою. Вийшло незвичайно і оригінально! А як вам такий варіант українського культового хіта?

Соліст гурту “Воплі Видоплясова” на своїй сторінці у фейсбук привітав усіх з Днем вишиванки.

Дорогенькі, вітаю вас з Днем вишиванки! Цей славний день масово святкують не тільки в Україні, а і по всіх усюдах. Наше прекрасне свято єднає по всьому світу українців і всіх тих, хто серцем відчуває красу, тепло традиції і любов. Вдягайте святкові строї та милуйтеся вродою світу! – написав він.

Цікаво: історія пісні “Два кольори”:

Пісня “Два кольори” написана у 1964-му ( саме цього року народився і Олег Скрипка). Автор слів – відомий поет Дмитро Павличко, музика – Олександра Білаша.

“Два кольори” входили до репертуару таких відомих і знаних співаків як Анатолій Мокренко, Дмитро Гнатюк, Василь Зінкевич, Віктор Шпортько і загиблий в АТО Василь Сліпак. Співала її і незрівнянна Квітка Цісик. Пісня була перекладена французькою мовою. А тепер має ще й англомовну версію!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, file.liga.net

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!