fbpx

Олександра Заріцька з Kazka покинула Україну і виїхала до США: “Для мене це можливість”

Заріцька з Kazka виїхала з України, поки її команда пішла у волонтери й тероборону.

Олександра Заріцька, лідер гурту KAZKA, залишила територію України та виїхала до США. Співачка пояснила, що представлятиме Україну у складний час війни та збирається голосно заявляти про неї.

Про це вона розповіла у соціальній мережі Instagram, де на її сторінку підписано 308 тисяч активних користувачів.

Перед закордонною поїздкою Заріцька з початком повномасштабної війни виїхала на Закарпаття. Там вона допомагала плести маскувальні сітки і збирати кошти на потреби Збройних сил України.

Співачка пояснила, що стало причиною того, що вона покинула Україну та самостійно приїхала до Сполучених Штатів.

«Зараз я в США, і це не туристична поїздка. Я приїхала сюди, аби представити Україну в рамках конференції та музичного фестивалю SXSW в Остіні, і для мене це можливість розповісти всю правду про жахливий російський терор в Україні», – ділиться Заріцька.

За словами Олександри, вся її команда залишається в Україні: Дмитро Мазуряк та Микита Будаш обрали участь у Теробороні й волонтерство.

“Ми довго радилися і ухвалили спільне рішення. Я поїхала до Америки самотужки. Я хочу, щоб наш голос було чути. Я хочу, щоб Україну чули й знали правду. Бо кожен голос зараз може стати вирішальним. Я впевнена, що мій голос тут може допомогти пришвидшити перемогу України й вплинути на важливі рішення”, – написала співачка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page