fbpx
життєві історії
Олена була повненькою, скільки себе пам’ятала. У ті далекі роки раннього дитинства, про які вона не пам’ятала, вона була такою ж – це красномовно підтверджували дитячі фотографії. Поки була дівчиськом, Олена особливо про це не переживала – друзі у неї були завжди, завдяки компанійському характеру, лідерським якостям і вмінню дружити

Олена була повненькою, скільки себе пам’ятала. У ті далекі роки раннього дитинства, про які вона не пам’ятала, вона була такою ж – це красномовно підтверджували дитячі фотографії. Поки була дівчиськом, Олена особливо про це не переживала – друзі у неї були завжди, завдяки компанійському характеру, лідерським якостям і вмінню дружити.

Але коли настала пора юності, всі подружки Олени стали набувати дівочі риси, а вона дедалі більше ставала схожа на колобка. І тут-то її самооцінка почала стрімко падати вниз.

І хоча друзі все також продовжували ставитися до неї, вона розуміла, що як дівчина навряд чи когось зацікавить. Але на обличчя одягала усміхнену, безтурботне маску і крокувала в школу. А потім в інститут.

В інституті Олена знову зустріла нових друзів. Практично відразу. Але все одно хлопці з її оточення до неї ставилися чисто як до подруги. Не більше не менше. А їй, в принципі, було все одно. Ніхто з них її не подобався.

Не давно, з’явився Дімка. Він приєднався до їхньої компанії недавно. Олена стала помічати за собою, що постійно мало не в рот хлопцеві заглядає. На час вона спробувала віддалитися від друзів, але не допомогло. Всі її думки були про Діму.

На одному з дружніх посиденьках, випивши, дівчина вирішила відкритися хлопцеві. “Оленко, як друг – ти взагалі супер, але як дівчина для мене повненька, сорри”, – відповів на її визнання. Вона почервоніла і вибігла з кафе.

На наступний день Олена твердо вирішила взятися за себе. Після шести не їсти, на булки не дивитися, майонез виключити. Стала їсти шість разів на день крихітними порціями. Перепробувала купу різних дієт.

У підсумку – загриміла в лікарню. Ось там, на лікарняному харчуванні її кілограми швидко розвіялися. А може бути була винна нервозність через нерозділене кохання.

Загалом, неважливо. Головне – результат був досягнутий. З п’ятдесят четвертого розміру на сорок шостий. Ще якийсь результат! Роздивляючись себе в дзеркало, Олена раптом змогла побачити свої ноги.

Навіть не ноги, а стрункі, витончені ніжки. І подвійне підборіддя кудись подівся. І взагалі в дзеркалі була не вона, а якась дивовижна красуня. Потрібно було терміново міняти гардероб. Цим дівчина і зайнялася. А коли вона йшла з магазину в новому платті, то проходять повз чоловіки оберталися і посміхалися.

Олена вирішила зустрітися з друзями. Виявляється, вона змінилася так, що дізналися її вони тільки по голосу. А Діма просто був ошелешений. Він вирішив позалицятися за дівчиною – ще б пак, від колишнього “колобка” і сліду не залишилося.

Але Олена зрозуміла – колишніх почуттів до хлопця вона не відчуває. Прямо, як відрізало. Єдине, що вона згадувала, дивлячись на нього – його презирливе ставлення, коли він образив її тоді.

А з самооцінкою у неї було зараз все в порядку. Як ніколи в порядку. А Дімка все ніяк не міг зрозуміти – стрибала-стрибала навколо нього, а тепер носом крутитОл. Коротше кажучи, знітився і пішов ні з чим. А Лена веселилася до ранку і про нього і не згадала. Зовсім.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!