fbpx

Олена Кравець розповіла, як спілкується з Володимиром Зеленським і хто він тепер для неї

Для Олени Кравець президент України Володимир Зеленський і в нинішні часи, як і раніше, залишається другом, з яким вона намагається підтримувати зв’язок.

Для всіх учасників “Кварталу 95” Володимир Зеленський не лише глава держави, а й друг. Так, свій зв’язок із президентом підтримує гуморист Євген Кошовий, а також актриса Олена Кравець.

За лаштунками благодійного концерту “Доброго вечора, ми з України” Кравець розповіла, як зараз спілкується із Зеленським.

– Так, він для мене є президентом. Але він людина, дуже близька мені. І я, звісно, ​​його підтримувала. Він дуже коротко відповідає, але я така вдячна йому за ці відповіді. І я намагаюся надсилати йому різні меми. Ну, тобто трохи гумору, – поділилася актриса.

Олена зізналася, що дуже пишається своїм другом та його сім’єю, а також упевнена, що лідер України зможе впоратися з усіма труднощами.

– Я не можу сказати, що від нього такого не очікувала, такого духу. Тому що я його знаю. І я знаю, як він зустрічав будь-які кризи у житті компанії, просто у житті. Я його знаю. Ну інакше не могло бути. І я пишаюся ним, неймовірно пишаюся і ним, і Оленою, і всією сім’єю, – розповіла Кравець.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page