fbpx
Суспільство
Олена Зеленська: “Бути такою, яка ти є, «без ретуші», вимагає від жінки сміливості.” Перша леді розповіла, як працює над собою

Перша леді країни, дружина президента Олена Зеленська говорить, що визнати себе прекрасною, хоч і не ідеальною, – досить не просто. Про це вона розповіла в інтерв’ю журналу Elle.

«Бути такою, яка ти є, «без ретуші», вимагає від жінки сміливості і внутрішньої гармонії». – зазначає Зеленська. І додає: визнати себе не ідеальною, але прекрасною – не завжди просто

Дуже подобається пані Олені японський підхід до краси.

«Вони цінують недосконалість. Троянда не може мати ідеально симетричні пелюстки. Обличчя людини, тіло, рухи ніколи не ідеальні. Тому хочеться, щоб ми навчилися цінувати наші відмінності», – зауважує Зеленська.

 Дружина президента зізнається, що працєю над собою.

«Не завжди вдається відпустити ситуацію і не переживати з приводу синців під очима або невдалої зачіски, особливо коли тебе уважно розглядають. Можливо, коли-небудь, мені вдасться. А поки я до цього прагну і дуже поважаю тих, у кого вже вистачає сміливості відкривати себе світові на всі сто відсотків!», – стверджує Олена Зеленська.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, “Свідок”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!